Úvod |  Přihlásit


Terra Aquatica by GHE


Řadit podle: Názvu Ceny+
Zobrazení: SEZNAM KATALOG OBRÁZEK

General Organics nabízí zahradníkům kompletní sadu 100% organických hnojiv vysoké kvality.

 
 Každý výrobek řady General Organics vám umožní obohatit vaši zahradu, váš život i planetu. Produkty General Organics v sobě snoubí časem prověřené materiály tradičního pěstitelství s ekologickými a účinnými moderními metodami. V produktech řady General Organics se soustředíme převážně na udržitelnost, kvalitu, jednoduchost a inovaci. 
 
Produkty General Organics byly uvedeny na severoamerickém trhu firmou GH US v roce 2008 a teší se fantastickému úspěchu. Domovem jedněch z nejlepších pěstitelů světa je Kalifornie. A protože byly tyto výrobky přijaty kladně v Kalifornii, víme, že můžeme těmto produktům plně důvěřovat. Od spokojených zákazníků dostáváme stále další a další kladné reakce. General Organics zahrnuje naše současná certifikovaná organická hnojiva plus další nové přísady, z nichž některé byly vyvinuty v Kalifornii a některé ve Francii. 
 
U všech výrobků GO si klademe stejný cíl: zlepšit zdraví a odolnost rostlin proti nemocem, zlepšit kvetení a plození – a to nejen z pohledu množství, ale i z pohledu kvality, což je nejdůležitější. Samozřejmě nepočítáme s tím, že všechny tyto produkty budete používat zároveň. I když všechny sledují tentýž cíl, nefungují stejným způsobem, ale fungují v součinnosti na různých úrovních fyziologie dané rostliny. 
 
Díky řadě GO vám můžeme nabídnout nový koncept, kdy již není nutné řídit se předem danými dávkovacími programy, ale spíše si zvolit takové doplňky, které vám vyhovují, a smíchat je podle vašich potřeb. 


Tvorba Eshopu