Úvod |  Přihlásit


Aktuality obchodu Growmania Growshop, hnojiva, konopí

ČTVRTEK 08. DUBEN 2021 | RSS Feed

K Plagron Green Sensation parťák Sugar Royal zdarma

autor: Administrator

 

Green Sensation je hrdina, který již dlouho pomáhá pěstitelům dosahovat těch nejlepších výsledků díky tomu, že spojuje čtyři účinky v jedné lahvi. Nyní mu ovšem příspěchal na pomoc parťák Sugar Royal, který v kombinaci s hlavním hrdinou umí přinést mimo výníkajicí výnos i nadstandartní chuť a vůni. Nyní při nákupu Plagron Green Sensation dostanete zdarma Plagron Sugar Royal 100 ml, aby jste si mohli na vlastní kůži vyzkoušet čeho se dá dosáhnout, když hnojiva spolupracují pro naplnění Vaších představ o správné úrodě. 

 

 

 Zlepšuje chuť a zkracuje dobu pěstování

Sugar Royal je speciální aminokyselinový přípravek, který výrazně zlepšuje chuť vašeho koncového produktu a urychluje růst rostlin. Sugar Royal tohoto výsledku dosahuje dvěma způsoby.

 

Přípravek Sugar Royal obsahuje látku, která spouští stres suchem. V důsledku tohoto stresu rostlina produkuje více pryskyřice. Činí tak, protože se domnívá, že by mohla uschnout, a chce se rozmnožit. Je to právě pryskyřice, co utváří chuť a vůni bylin. Má vysoký obsah flavonoidů, terpenů a esenciálních olejů.

 

Aminokyseliny jsou základní stavební kameny rostlin. Zvyšují účinnost, s níž rostlina produkuje nové buňky. Protože tak rostlina spoustu času, může se zaměřit na jiné aspekty. Jedná se např. o ochranu proti vnějším stresovým faktorům jako je horko, zima nebo sucho. To rovněž vede ke zvýšení produkce pryskyřice.

 

Pokud dáte dohromady tyto dva nejlepší kámoše, dosáhnete legendárních výsledků. 

 

Bonusové balení Sugar Royal zdarma na sobě navíc obsahuje výherní kód

Akce platí do 30.4. 2021 nebo vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na Green Sensation 100 mlAktuality z Pondělí 01. březen 2021

Starší aktuality

Archiv aktualit

Tvorba Eshopu