Úvod |  Přihlásit


Aktuality obchodu Growmania Growshop, hnojiva, konopí

ČTVRTEK 18. DUBEN 2013 | RSS Feed

Akce BIO NOVA - získej TML 250 ml ZDARMA

autor: Administrator

Od 1. dubna můžete v našich obchodech získat jako dárek 250 ml balení TML (The Missing Link) v hodnotě 549,- Kč k nákupu nad 1000,- Kč produktů firmy BIO NOVA. Akce potrvá až do 31. května a platí pro všechny maloobchodní zákazníky. Balení TML 250 ml ZDARMA je k dostání jak v provozovně na Smíchově, tak v naší nově otevřené provozovně v Kobylisích. Společnost BIO NOVA je předním holandským výrobcem premiových hnojiv a substrátů. Vyniká zejména cílenými produkty pro indoor i outdoor pěstování. Z této řady vám nyní nabízíme produkt TML.

TML - The Missing Link - je velmi silný růstový a květový booster, obsahující růstové hormony ze skupiny auxinů a cytokininů, které urychlují nasazování nových pupenů a tvorbu květenství. Dále obsahuje výtažky huminových a fulvo kyselin, které mají blahodárný vliv na tvorbu kořenového vlášení a zvýšený příjem živin. TML lze použít do všech substrátů i hydroponických systémů. Má minimální vliv na zvýšení EC roztoku.

Dávkování: použití postřikem na list - 4 ml / litr
                    použití do zálivky - 1 ml / litr

Kompletní nabídka produktů řady BIO NOVA zde


Ze širokého spektra produktů doporučujeme:

AUTOFLOWERING supermix - nejlepší volba pro samonakvétací odrůdy
Jedná se o hnojivo namíchané přímo pro automaty, rostliny s zkráceným životním cyklem, které mají odlišné nároky na výživu.

AUTOFLOWERING supermix můžete objednávat kliknutím na tento odkaz


MICRO-LIFE - soil enhancer - urychlí start sazenic a semenáčků
Pro rychlejší vzcházení venkovních odrůd doporučujeme namíchat pěstební substrát s produktem MICRO-LIFE - Soil enhancer.
Jedná se o mix prospěšných hub a bakterií zvyšující odolnost, obranyschopnost a mohutný rozvoj kořenů po přesazení sazenic ven.

MICRO-LIFE - Soil enhancer můžete objednávat kliknutím na tento odkaz
 Aktuality z Úterý 16. duben 2013

Starší aktuality

Archiv aktualit

Tvorba Eshopu