Úvod |  Přihlásit


Aktuality obchodu Growmania Growshop, hnojiva, konopí

NEDěLE 07. čERVENEC 2013 | RSS Feed

Cannaderm úvádí nové produkty z řady Cannasol na opalování

autor: Administrator

Cannaderm CannasolCannaderm uvádí  novou kompletní řadu na opalování na bázi čistě minerálních (nechemických) UV filtrů s certifikací pro přírodní kosmetiku CPK. Nové receptury zajišťují spolehlivou, dlouhotrvající a okamžitou ochranu pokožky před UVA+UVB  zářením a na rozdíl od dříve používaných minerálních filtrů netvoří na pokožce bílý film.
Novinky řady cannasol byly testovány v nezávislé laboratoři, splňují normy COLIPA a spolehlivě chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím. Kromě účinných minerálních filtrů obsahují nové formulace vysoký podíl přírodních rostlinných olejů z máslovníku a z konopí a vitamin E jako silný antioxidant. Cannasol mléka, krém i balzám se velmi dobře roztírají, výborně odolávají setření, potu i vodě a hlavně: působí akamžitě po aplikaci (na rozdíl chemických filtrů, kde je třeba provést aplikaci cca 30min. před sluněním).
Nová mléka a krém na opalování jsou VHODNÁ PRO DĚTI A OSOBY S CITLIVOU NEBO VELMI CITLIVOU POKOŽKOU a dokonce i pro osoby s atopickým ekzémem či solární alergií. Novinky Cannasol jsou v novém obalu s uzavíratelným dávkovačem a vnitřní smršťovací fólií, která spolehlivě chrání obsah před působením vzdušného kyslíku i před možnou kontaminací. Aktuality z Čtvrtek 13. červen 2013

Starší aktuality

Archiv aktualit

Tvorba Eshopu