Úvod |  Přihlásit


Aktuality obchodu Growmania Growshop, hnojiva, konopí

PáTEK 05. LEDEN 2018 | RSS Feed

Growmania a Cannaderm společně fandí Plíškové

autor: Administrator

Úřadující česká tenisová jednička Karolína Plíšková navázala v loňském roce intenzivní a dlouhodobou spolupráci se společností Simply You Pharmaceuticals která vyrábí konopné produkty značky Cannaderm.  

Sama tenistka využívá konopná mazání Mentholka EXTRA a Thermolka EXTRA a jako velmi účinné je také doporučuje ostatním

Pětadvacetiletá Karolína Plíšková je aktuálně nejlepší českou tenistkou a od letošního ledna zároveň světovou trojkou. Má za sebou řadu sportovních úspěchů, naposledy se letos dostala až do semifinále pařížského grandslamu French Open a rozhodně myslí ještě výše.

„Spolupráci s Karolínou jsme navázali na základě její velmi dobré osobní zkušenosti s přípravky Mentholka a Thermolka. V červnu jsme s naší tenisovou jedničkou natáčeli televizní výstupy a vznikaly také reklamní fotografie. Karolína je skvělá sportovkyně a sympatická mladá dáma a Mentholka a Thermolka jsou zase skvělými pomocníky při námaze a různých potížích s pohybovým aparátem. Věřím proto, že naše spolupráce bude dlouhodobě výborně fungovat a že třeba i díky Mentholce a Thermolce se Karolíně brzy podaří stát se i světovou jedničkou," uvedl marketingový ředitel společnosti Simply You Pharmaceuticals Jiří Kašpárek.

Simply You Pharmaceuticals a. s. je dynamicky rostoucí společností, která se specializuje na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních doplňků stravy, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. V jejím portfoliu jsou konopné přípravky značky Cannaderm®, mezi nimi například Mentholka a Thermolka, a další značky. Její přípravky se vyznačují vysokou účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity Simply You Pharmaceuticals a. s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty distrubuuje do téměř dvou desítek zemí.

Mentholka konopné mazání s chladivým efektem - pro masáže při svalové únavě, namožených zádech a kloubech. Účinná receptura masážního gelu obsahuje kaštan, kostival, arniku, kafr, chladivý mentol a zvláčňující bio konopný olej. Mentholka je vhodná pro zmírnění svalové únavy po sportu nebo fyzické námaze i pro masáž pokožky při namožených zádech a kloubech. Ideální pro dospělé, sportovce i pro seniory pro osvěžení a zmírnění únavy.

Mentholka EXTRA chladivé konopné mazání  s extra silným účinkem je vhodná především při dlouhodobých nebo intenzivních potížích pohybového aparátu. Vylepšená receptura s obsahem konopného oleje, konopného extraktu, jedle sibiřské, kaštanu, kostivalu, arniky, mentholu a kafru poskytuje úlevu namoženým zádům, ztuhlým kloubům a unaveným svalům.

Thermolka konopné mazání s hřejivým efektem je masážní gel určený k aplikaci na pokožku při problémech s namoženými zády, svalové únavě, ztuhlými klouby a také při problémech se "studenými" končetinami při jejich nedostatečném prokrvování. Unikátní kombinace vanilky a kapsaicinu z pálivých papriček zaručuje výrazný prohřívací efekt, který ještě zesílíte infralampou nebo zahřátím ošetřovaného místa. Prohřívací efekt thermolky lze využít všude, kde je doporučeno suché teplo a také pro celkové prohřátí svalů před sportem či před delším pobytem v chladu.

Thermolka EXTRA hřejivé konopné mazání s extra silným účinkem je vhodné především při dlouhodobých nebo intenzivních potížích pohybového aparátu. Vylepšená receptura s obsahem konopného oleje, konopného extraktu, jedle sibiřské, kaštanu, kafru, vanilky a kapsaininového extraktu dlouhodobě prohřeje namožená či prochladlá záda, ztuhlé klouby, unavené svaly nebo nedokrvené končetiny.

kompletní nabídku Cannaderm produktů najdete ZDE.

 

 

 

 Aktuality z Čtvrtek 14. prosinec 2017

Starší aktuality

Archiv aktualit

Tvorba Eshopu