Úvod |  Přihlásit


Aktuality obchodu Growmania Growshop, hnojiva, konopí

NEDěLE 27. čERVEN 2021 | RSS Feed

Kde Pax byl? Skvělý kapesní vaporizér nejen na bylinky je tu!

autor: Administrator

Pokud hledáte elegantní a zároveň výkonný vaporizér, který se jednoduše používá, pak vás PAX 3 svým výkonem skutečně ohromí. Má praktickou kapesní velikost a s jeho doprovodnou aplikací si můžete nastavit každý jeden aspekt vaší vaporizace podle sebe. PAX 3 vás zaručeně ohromí a díky jeho malým rozměrům a diskrétnímu vzhledu je skvělý i pro použití mimo váš domov.

Byliny i extrakty

V Pax Labs se rozhodli přidat k běžnému víčku na komoru pro byliny i víčko upravené, které umožňuje používat přístroj s menším množstvím bylin, po čemž uživatelé PAX 2 poměrně hlasitě volali. S PAXem 3 navíc může uživatel vapovat nejen bylinky, ale díky speciální vložce i oleje a koncentráty.

Náhradní komora pro extrakty

Prakticky vše je u tohoto vaporizéru „user friendly“, tedy uživatelsky příjemné. V základu je funkčnost systému založena na využití jediného tlačítka. Na to nejelegantnější řešení ale narazíte v okamžiku, kdy budete chtít otevřít komoru pro byliny. Otevření je snadnější než výměna baterií v autíčku na dálkové ovládání. Víčko totiž drží na místě pouze díky magnetům, takže na něj stačí zatlačit jedním prstem a následně jej vyjmout.

PAX 3 využívá, stejně jako jeho předchůdce a velká většina přenosných vaporizérů na trhu, kondukční zahřívání. S více než dvojnásobným nahřívacím výkonem jako jeho předchůdce se PAX 3 dokáže plně nahřát za pouhých 10 až 20 sekund, v závislosti na vybraném nastavení teploty. Vdechované výpary jsou jemné a díky různým módům nastavení zahřívání si je uživatel může do značné míry upravit podle svých preferencí. Nabití z nuly na sto procent trvá přes USB pouze kolem hodiny a půl. 

Doprovodná aplikace PAX 3 je užitečná funkce, která vám umožňuje přizpůsobit si vaše vapovací posezení bez toho, abyste se museli dotknout samotného zařízení. Aplikace je dostupná na Apple i Android zařízeních a lze ji používat k nastavení vašeho PAX 3 na přesnou teplotu, ke změně barvy LED displeje a dokonce i k uzamčení zařízení, abyste se ujistili, že se omylem nezapne. Použití této aplikace je absolutně dobrovolné, a tak můžete ze svého vaporizéru PAX 3 vytěžit maximum, i když nejsou aplikace pro smartphony nic pro vás – je to vaše rozhodnutí!Aktuality z Čtvrtek 24. červen 2021

Starší aktuality

Archiv aktualit

Tvorba Eshopu