Úvod |  Přihlásit


Aktuality

PáTEK 27. BřEZEN 2020 | RSS Feed

Anti-COVID Update + inventura

Autor: Administrator

Vážení zákazníci

i Growmania se snaží zapojit do celosvětového boje s koronavirem COVID-19. V našich prodejnách jsme přijali všechna doporučení i nařízení vlády ČR. Obsluhujeme v rouškách a rukavicích. Dezinfikujeme vozíky, madla, kliky, dveře, platební terminály po každém zákazníkovi co to jde. Vyřizujeme Vaše eshopové objednávky se zvýšeným nasazením a snažíme se je odesílat co nejrychleji dle dostupnosti zboží. Dosud jsme měli po dobu nouzového stavu otevřeno podle normální otevírací doby, ale dnes v pátek 27.3. a v sobotu 28.3. 2020 máme na našich prodejnách ZAVŘENO z důvodu INVENTURY. Eshop samozřejmě jede nonstop.

 

Co se týká nyní nejžádanějšího sortimentu - jednorázové latexové a nitrilové rukavice jsou vyprodané, germicidní zářivky a generátory ozónu vyprodány, 12% peroxid již také není.  35% Peroxid vodíku a 95% Líh ještě máme. Začínáme přijímat objednávky na dezinfekční přípravek Anti-COVID v rozprašovači nebo Anti-COVID 3lAnti-COVID 4l a Anti-COVID 5l.

Skladem jej ještě nemáme, Ministerstvo zdravotnictví ČR o uvedení na trh rozhodlo v pondělí 24.3. Máme slovy Andrejka potvrzenou a zaplacenou objednávku, takže ruslan se zásilkou u nás v Growmanii přistane pravděpodobně v úterý 31.3. :)) 

 

Petr Pakandl

jednatel Growmania s.r.o.Aktuality z Sobota 14. březen 2020


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu