Úvod |  Přihlásit


Aktuality

NEDěLE 18. SRPEN 2019 | RSS Feed

General Hydroponics Europe se mění na Terra Aquatica

Autor: Administrator

Vážení zákazníci

v souvislosti se změnou jména firmy GHE ( General Hydroponics Europe) na Terra Aquatica došlo i k přejmenování několika produktů. Složení, vysoká kvalita výrobků i místo výroby (Francie) zůstává zachována.

 

 

 

Řada organických hnojiv dřívějšího názvu BioThrive / G.O.Thrive / BioSevia se nově jmenuje Pro Organic. Lignohumátová směs dříve Diamond Black je nově Humic. Velice oblíbený biostimulátor plný fulvinových kyselin Diamond Nectar se nám přejmenoval na Fulvic

 

Super koncentrovaný kořenový stimulátor Bio Roots/G.H. Roots je nově Pro Roots. Organický růstový i květový stimulátor z kopřiv Urtica / G.O. Urtica je nyní Urtimax. Koncentrovaný květový aktivátor dříve Bio Bloom / G.H. Bloom je přejmenovaný na Pro Bloom. Za studena lisovaný extrakt z mořských řas známý jako Bio Weed / G.H. Seaweed je pouze Seaweed.

 

Postřikové ochranné tonikum a koncentrovaný regenerátor v jednom Bio Protect / G.H. Protect nyní pouze Protect. Přírodní silikátový prášek dříve nabízený jako Mineral Magic se jmenuje Silicate. Organický kořenový stimulátor BioRoot Plus / G.O. Root Plus je nově Root Booster. Organický květový stimulátor Bio Bud / G. O. Bud je přejmenován na Bloom Booster. Prospěšná plíseň Trichoderma Harzianum známá jako Bioponic Mix / BM se nově nazývá TrikoLogic. Směs prospěšných plísní na ochranu kořenů SubCulture naleznete v naší nabídce pod jménem TrikoLogic S.

Jména ostatních produktů GHE zůstávají nezměněna.Aktuality z Úterý 19. únor 2019


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu