Úvod |  Přihlásit


Aktuality

NEDěLE 28. LEDEN 2018 | RSS Feed

Hnojiva Flora Coco zdarma - prodloužení akce do ledna 2018!

Autor: Administrator

Z důvodu Vašeho obrovského zájmu o kokosové substráty Cocotek a Cocotek PX a hnojiva General Hydroponics Flora Coco Grow a Flora Coco Bloom jsme prodloužili trvání naší speciální akce až do konce ledna 2018! 

FloraCoco je vysoce kvalitní účinné hnojivo, opravdová 2-složka, která vám zajistí, že při pěstování rostlin v kokosovém substrátu budete dosahovat těch nejlepších výsledků.

Organické pěstební substráty CocoTek® jsou pěstební kokosová média vysoké kvality s nízkým obsahem sodíku. 

AKCE KOKOS: Získej hnojiva FloraCoco zdarma

Při nákupu 3 pytlů kokosového substrátu General Hydroponics CocoTek Premium Coir nebo CocoTek PX získáš 0,5l FloraCoco Grow a 0,5L FloraCoco Bloom zdarma.

Při nákupu 5 pytlů kokosového substrátu General Hydroponics CocoTek Premium Coir nebo CocoTek PX získáš 1L FloraCoco Grow a 1L FloraCoco Bloom zdarma.

Při nákupu 25 pytlů kokosového substrátu General Hydroponics CocoTek Premium Coir nebo CocoTek PX získáš 5L FloraCoco Grow a 5L FloraCoco Bloom zdarma.

Při nákupu celé palety (50 pytlů) kokosového substrátu General Hydroponics CocoTek Premium Coir nebo CocoTek PX získáš 12L FloraCoco Grow a 12L FloraCoco Bloom zdarma.

FloraCoco je vysoce kvalitní účinné hnojivo, která vám zajistí, že v kokosovém substrátu budete dosahovat těch nejlepších výsledků. Jde o velmi účinnou recepturu, která je jedinečná a komplexní. Přípravek obsahuje dostatek vápníku a hořčíku, aby vaše rostlina mohla skvěle prospívat, čili není zapotřebí dalších přísad obsahujících vápník, hořčík či fosfor, jak je tomu u většiny živin pro kokosové vlákno, které jsou dnes na trhu dostupné. U tohoto hnojiva je velmi jednoduché použití, FloraCoco Grow je jedna složka z dvousložkové receptury Grow (růst) a Bloom (květ). Hnojivo obsahuje dostatek vápníku a hořčíku a nevyžaduje žádné další přísady a zaručuje spolehlivé a stabilní výsledky.

FloraCoco nabízí rostlinám kompletní a vyváženou výživu v průběhu vegetativní fáze (FloraGrow) i ve fázích kvetení a fruktifikace. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte přípravek FloraCoco s výrobkem CocoTek, což je náš speciální substrát pro kokosové vlákno.

 

Máš hnojiva stále málo? Získej 20% navíc ve speciálním bonusu 4+1 zdarma!

Akce platí do 31.1.2018.Aktuality z Pátek 05. leden 2018


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu