Úvod |  Přihlásit


Aktuality

NEDěLE 12. čERVEN 2011 | RSS Feed

Holandská hnojiva Bio Nova nově v sortimentu Growmania

Autor: GrowManiac no.1

Bio Nova nově v Growmania

High-End prémiová hnojiva. Již od počátku 90. let je Bio Nova známá jako výrobce hnojiv té nejvyšší kvality a to pro všechny typy pěstování a druhy rostlin. Léta vývoje, znalostí z oboru a hluboké proniknutí do podstaty věci společně vedly k vývoji unikátní řady vysoce kvalitních produktů pro konečné uživatele. Kvalita, čistota, ohleduplnost k životnímu prostředí, jednoduchost použití, vysoké sklizně a ty nejlepší výsledky jsou těmi charakteristikami, které ponejvíce odlišují tyto výrobky od konkurence.

Součástí vývoje v Bio Nově je udržování blízké spolupráce s externími laboratořemi. Tím zároveň vytváří oboustraně výhodnou spolupráci a síť členů z přírodovědeckého odvětví, jejichž studie odpovídájí jejím zájmům. Zaroveň ale velmi zblízka monitoruje mezinárodní trh, aby načerpala ty nejnovější poznatky, které povedou ještě k lepším výrobkům.

Základní linie výrobků Bio Nova obsahuje pět hnojiv:  Soil Supermix, Hydro SupermixNFT-Aqua Supermix, Nutri NovaCoco Nova. Každé z nich bylo navrženo s ohledy na specifickou oblast použití a to dle použitého pěstebního media. Horkou novinkou je Haze Supermix, speciální hnojivo pro rostliny s delším obdobím fáze květu.

Kromě výše uvedených hlavních hnojiv, nabízí Bio Nova další unikátní produkty, které by neměli uniknout pozornosti  žádného zkušeného pěstitele. Jsou to např. kořenový stimulátor BioRoots,  enzymy BN-zyn, růstový a květový stimulátor Xce-L BoosterThe Missing Link k dosažení neuvěřitelné odolnosti a vitality rostliny a další. Tyto produkty sami o sobě a nebo kombinovaně zvyšují vaše možnosti a přinášejí okamžitou odměnu. Rostliny z nich mají prospěch a vy se učíte. Prohloubené znalosti vám napomohou lépe pochopit potřeby vaší rostliny, vaše sklizeň se zlepší jak v kvalitě tak objemu.

Jste na nekonečné cestě za dosažením té nejlepší kvality a množství? Pro profesionály, opravdové odborníky máme k dispozici ještě více možností. Bio Nova nabízí  hlavní prvky jako samostatná hnojiva - dusík, fosfor, draslík tak jako vápník či hořčík. Již jste místo PK 1314 zkusili použít P20 a K20? A co čistě organické Spraymix, AlgaeMix nebo Vitrasol? Kyselina citrónová k přidání sacharidů, kombinace stopových prvků MicroMix ...

Nesmíme zapomenout ani na vydařenou nabídku pěstebních substrátů. Zemina BN Soilmix A-Qualitymix kokosu a rašeliny, nebo kokosové rohože či cihly.

Bio Nova věří, že všichni využíváme životní prostředí a zároveň jsme všichni zodpovědni za jeho čistotu. Toto motto se také odráží při výrobě a obchodních rozhodnutích, které v Bio Nově dělají. Vyrábí čisté, ekologicky přívětivá hnojiva té nejvyšší kvality bez jakékoliv zátěže životního prostředí. Výroba je zabezpečena elektřinou z větrných elektráren, kanceláře vytápěny bio-plynem, veškerý odpad jako papír, dřevo, kovy a plasty jsou řádně tříděny na recyklaci. Všechny obaly jsou 100% recyklovatelné.

 Aktuality z Úterý 07. červen 2011


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu