Úvod |  Přihlásit


Aktuality

ÚTERý 11. SRPEN 2009 | RSS Feed

Holandská hnojiva Hesi - získejte odměrku zdarma!

Autor: GrowManiac no.1

Vážení zákazníci

Od 1. srpna došlo k rozšíření sortimentu hnojiv renomovaného nizozemského výrobce Hesi. Kořenový stimulátor Root Complex a enzymový megahit Powerzym jsou nově k dispozici v balení 2,5 litrovém kanystru. Hnojiva Hesi dosahují vynikajícího poměru cena/výkon.

Potěšitelnou novinkou je také snížení maloobchodních cen u více než 90% položek tohoto sortimentu. 

A jako bonus při nákupu jakéhokoliv produktu Hesi dostanete 100 ml odměrku zdarma. Akce platí do 30.9.2009!

HESI ROOT COMPLEX

Hesi Root Complex je kořenový stimulátor pro klony, řízky, mladé i mateční rostliny, zároveň je vhodný pro rostliny ve stresu z přesazení. Proč jsou zdravé a silné kořeny tak důležité? Mají několik významných funkcí. Kořen nasává živiny a slouží jako zásobárna živin, rostlinu zásobuje potřebnými látkami a upevňuje rostlinu v půdě. A právě Root Complex zajišťuje enormní rozvinutí  správně funkčního kořenového systému a přispívá k růstu silného a masivního stonku. Rostliny, kterým je přidáván Hesi Root Complex mají perfektní a rychlý start, jsou zdravé a silné a mají vynikájící celkovou kondici. Root Complex vytváří dobré podmínky pro množení zdravých mikroorganismů, které pomáhají růstu rostliny. Je vhodný pro všechny druhy pěstebních medií, - pro zeminu, hydroponii i kokos.
Hesi Root Complex je k dostání v následujících baleních  : 0,5l/1l/2,5l/5l/10l/20l
Dávkování : 50ml/10l  (při pravidelném používání 25/10l)

HESI POWER ZYME

Hesi Power Zyme je extrakt enzymů, který zajišťuje čistý a prokysličený pěstební substrát, zlepšuje kořenovou mikroflóru  a tím posiluje růst a odolnost rostliny. Enzymy obnovují vnější obal kořenů, čímž přispívají k lepšímu příjmu živin. Také dokaží celulózu, která vzniká rozkladem rostliných zbytků, přeměnit na cukr, který rostlina snadno vstřebává. Enzymy jsou jednoduché či složené bílkoviny, které katalyzují chemické přeměny v živých organismech. Enzymy určují povahu i rychlost chemických reakcí a vytvářejí tak v rostlinách a substrátech harmonickou souhru chemických funkcí. Jsou boostrem pro rostlinu, protože dovolují lepší příjem živin a potřebných látek. Z toho důvodu se aplikují po celou dobu růstu rostliny. Je vhodný pro všechny druhy pěstebních medií, - pro zeminu, hydroponii i kokos.
Hesi Power Zyme je k dostání v následujících baleních : 0,5l/1l/2,5l/5l/10l/20l
Dávkování 20ml/10lAktuality z Sobota 04. červenec 2009


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu