Úvod |  Přihlásit


Aktuality

ÚTERý 10. SRPEN 2021 | RSS Feed

LUMATEK ZEUS 600W PRO 2.9!

Autor: Administrator

Není to dlouho, co nás Lumatek v roce 2020 oslnil Zeusem 600W s jeho úžasnou hustotou světelného toku, praktičností a prvotřídním designem. A nyní, v roce 2021, Lumatek přináší upgrade - Zeus 600W Pro 2.9. Pokud již máte zkušenosti s předchozí řadou, pak se i tak připravte na druhé ¨WOW¨! Díky vylepšení LED panelů produkuje tento systém hladiny PPF 1770 umol/s a velmi vysokou účinnost až do 2,9 umol/J!

Účinnost světelného toku se bude lišit v závislosti na použitém vstupním napětí. S pokrokem v technologii a výkonu svítidel se stalo LED osvětlení důvěryhodnou volbou, která pěstitelům nabízí významnou návratnost investic. Plnospektrální pěstební LED svítidla od společnosti Lumatek vyvažují mimořádnou kvalitu světelného spektra s jedinečnou světelnou intenzitou, což je mnohem více než dostatečné, k zajištění optimálního osvětlení pro celý pěstební cyklus - od vegetativní přes květovou fázi.

Nová řada 2.9 řady Lumatek Zeus je vyrobena z vysoce kvalitních předřadníků Lumatek a nejnovější generace vysoce účinných LED diod od společnosti Lumileds a Osram, které generují plné spektrum světla pro ideální vegetativní a kvetoucí cykly. Další novinkou této řady je technologie ochranného krytu Clear Glue na LED lištách; což má za následek vyšší propustnost - 99% bez ztráty světla, prodlouženou životnost diod, extra odolnost proti korozi a vysokou vodotěsnost certifikátem IP65. 

Toto zařízení dokonale pokryje plochu 1,4x1,4m pro kvetení a 1,5x1,5m pro růst, aniž by vytvářelo hotspoty (místa se zvýšenou teplotou).


Kompatibilita univerzálních řídicích systémů

Svítidla Lumatek Zeus LED lze plně ovládat buď digitálním panelem Lumatek, nebo jakýmkoliv jiným řídicím systémem, který využívá výstupní signál 0-10V. 100W PRO LED lištu lze použít pouze s kompatibilním ovladačem/svítidlem Zeus 600W PRO. I když má váš univerzální ovladač rozhraní RJ port, můžete LED svítidla Lumatek stále provozovat pomocí převaděče signálu RJ na 0-10V řídicí adaptér.

Máte Zeus 600W Pro a přemýšlíte, zda jej můžete upgradovat na Zeus 600W Pro 2.9 bez zakoupení zcela nového zařízení?
Odpověď zní ANO , jednoduše si můžete koupit 100W Pro 2.9 LED panely. V ideálním případě doporučujeme upgradovat všech šest lišt. V případě, že nemáte možnost vyměnit a zakoupit všech šest panelů, minimální doporučená hodnota pro Zeus 600W Pro je 3 jednotky, jinak byste mohli čelit rozdílům vstupního proudu.

http://www.growmania.cz/lumatek-zeus-600w-pro-29-%C3%82%C2%B5molj-led-230v-p-6383.htmlAktuality z Středa 30. červen 2021


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu