Úvod |  Přihlásit


Aktuality

SOBOTA 20. KVěTEN 2017 | RSS Feed

Maxi Series® - MaxiGro a MaxiBloom

Autor: Administrator„Maxi Series® - Naše nejstřeženější tajemství”

Podle slov společnosti General Hydroponics velmi povedená sada jednosložkových minerálních hnojiv určená pro jakýkoliv substrát nebo způsob pěstování.

V hnojivech MaxiGro a MaxiBloom je nejen velmi vysoký podíl makroživin, ale i spoustu mikroživin, které jsou pro rostliny esenciální. Při dodržení správných skladovacích podmínek na suchém a chladném místě mají navíc mnohem delší trvanlivost.

 

  • Jednoduchá aplikace (obzvláště pro začátečníky)
  • Ekonomická úspora (neobsahuje vodu)
  • Všestrannost (zemina, hydro, kokos)

Maxi Series, obsahující dvě práškové složky na minerální bázi, které vyživují vaše rostliny od výsadby až po odkvět, představuje tu nejlepší volbu z hlediska poměru obsahu živin, účinnosti a nákladů.

Vyživující dávka obsahuje MaxiGro a MaxiBloom, kombinaci dvou samostatných, ve vodě rozpustných složek s primárními, sekundárními živinami a mikroživinami.

Obě složky mají silný pH pufr, což znamená, že pH si zachová svou hodnotu, jakmile je dosaženo požadované hodnoty.

MaxiGro a MaxiBloom jsou vysoce koncentrované a rychle rozpustné ve vodě. Jejich suchá forma má tu výhodu, že jsou přenosné a mohou být snadno skladovány, což je činí oblíbenými mezi venkovními zahradníky. Díky svému nízkonákladovému využití a přenosnosti mohou být používány pro všechny typy rostlin a s různou kvalitou vody. Ať již využíváte kokosová vlákna, hydroponii, bez zeminy nebo se zeminou, Maxi Series vám nabízí veškerou flexibilitu, jakou potřebujete.

Maxi Series je speciálně navržen pro specifické období růstu a květu:

MaxiGro (NPK 10-5-14) podporuje růst sazenic a řízků, což dodává vašim rostlinám bohatou výživu pro toto kritické vegetační období růstu na počátku vývoje.

MaxiBloom (NPK 5-15-14) zvyšuje kvalitu výnosů a sklizně tím, že podporuje hojné květenství a plody u široké škály typů rostlin.

Každé balení obsahuje velmi praktickou odměrku pro usnadnění práce.

Prodáváme v balení 1 Kg.

 Aktuality z Pátek 07. duben 2017


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu