Úvod |  Přihlásit


Aktuality

STřEDA 30. čERVEN 2010 | RSS Feed

Nová řada hnojiv Canna v prodeji!

Autor: GrowManiac no.1

Logo firmy Canna

Nyní můžete u nás v prodejně či na e-shopu zakoupit kompletní řadu hnojiv značky Canna. Tato holandská značka si za léta získala přízeň mnoha pěstitelů. Značka Canna se zaměřuje také na organicky vyraběné hnojiva, které mají 100% bio původ.

Pro pěstování v zemině :
Canna Terra : Tato řada  minerálních hnojiv je vhodná pro pěstování  v květináčích či ve volné půdě a to jak venku i vevnitř.

Canna Bio : Tato řada je certifikována pro 100% ekologické pěstování, například pro fajnšmejkry či pro zdravotnické účely. Výrobky jsou zproštěny všech chemický hnojiv či pesticidů.

Pro pěstování v hydroponických systémech :
Canna Hydro : Řada Canna Hydro zahrnuje speciálně upravené hnojiva pro systémy, kde se živná voda nevrací do zásobníku s živinami, ale odtéká pryč (otevřené hydroponické systémy). Hnojiva jsou navrženy tak, aby nedocházelo k přebytku živin, které mohou poškodit rostilny.

Canna Aqua : Canna Aqua je hnojivo pro recyklační a cyrkulační hydroponické sytémy, kde dochází k opakovanému využívání živného roztoku a kde jsou kořeny rostlin v přímém kontaktu s roztokem. Velikou výhodou řady Aqua je stálost pH a EC.

Pro pěstování v kokosovém substrátu :
Canna Coco : Řada hnojiv pro kokosové substráty. Kvůli zvláštním charakteristikám substrátu není třeba dvoj varianta hnojiv, nýbrž  stačí jedno hnojivo na růst i květ, což usnadňuje pěstování.Aktuality z Středa 16. červen 2010


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu