Úvod |  Přihlásit


Aktuality

ÚTERý 23. SRPEN 2016 | RSS Feed

Novinka CFL lampy a reflektory Lumii / EnviroGro

Autor: Administrator

Ve spolupráci s anglickou značkou Lumii / EnviroGro uvádíme na trh nové CFL lampy a pro tyto úsporné světelné zdroje speciálně navržené reflektory. 

Úsporné lampy CFL EnviroGro

Úsporné lampy CFL EnviroGro jsou speciálně navrhnuty pro pěstování rostlin, bylinek a zeleniny. Tyto světetelné zdroje  jsou vhodnou variantou místo klasické vysokotlaké sodíkové nebo metalhalidové (HPS/MH) výbojky pro ty pěstitele, kteří chtějí snížit spotřebu elektrické energie nebo nechtějí zvyšovat teplotu v pěstební místnosti výbojkou. K této úsporné lampě není třeba navíc předřadník, lampa již má předřadník integrovaný a stačí tedy lampu našroubovat do objímky E40.

 

Řada EnviroGro CFL nabízí 3 teploty chromatičnosti - 14000K, 6400K a 2700K - a 2 úrovně příkonu 150W / 250W.

EnviroGro SUPERCOOL WHITE CFL (super studená bílá - 14000K) je velice vhodná pro osvětlení sazenic a klonů při propagaci a rozmnožování. EnviroGro COOL WHITE CFL (studená bílá - 6400K) vyniká při osvětlování zeleniny, bylinek i dalších rostlin v jejich růstové fázi. Ideální pro zimní přisvěcování čí pěstovaní např. salátů po celý rok. EnviroGro WARM WHITE CFL (teplá bílá 2700K) je vhodná pro období květu rostlin.

Novinky v CFL doplňují úsporné lampy Lumii CFL 125W 6400K pro podporu růstu a Lumii CFL 125W 2700K pro podporu květu a plodu.

 

Nové reflektory EnviroGro

 

 

Envirogro PRO CFL Reflector spojuje výhody duálně parabolicky uzavřeného designu a úsporných zářivek . Provedení stínidla je robustní ve velice dobré kvalitě. Udrží bez prohnutí i těžší 250W CFL lampy. Dodává se s 2m dlouhým napájecím kabelem. Lze jej použít vertikálně nebo horizontálně

.

EnviroGro PRO CFL Twin Lamp Reflector zvládne napájet 2 úsporné lampy až do 300W. Tento reflektor je skvělý ke kombinování různých světelných spekter, protože je vybaven dvěma nezávislými vypínači. Jeho ergonomický design je uzpůsoben k perfektnímu osvětlení prostoru o rozměrech 1,2m x 1,2m. Tento systém je ochlazován pomocí dvojité stěny reflektoru a několika ventilačních otvorů. Pro rostliny s dlouhým obdobím květu může být výhodné použít jak spektrum studené bílé (6400k) tak teplé bílé (2700k). Toto poskytuje rostlině kompletnější spektrum a zajišťuje jak podporu růstu, tak i tvorby květu/plodu a zrání rostlin, tedy nutí rostlinu se keříkovitě rozrůstat a zároveň bohatě plodit. Systém je nízkoprofilový s velice jednoduchým zapojením i obsluhou.Aktuality z Středa 27. červenec 2016


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu