Úvod |  Přihlásit


Aktuality

PONDěLí 30. čERVENEC 2018 | RSS Feed

Novinka v sortimentu - GHE Calcium Magnesium

Autor: Administrator

 

Horkou novinkou v sortimentu GHE je doplněk výživy pro rychle rostoucí rostliny GHE Calcium Magnesium. Poskytuje koncentrovaný vápník a hořčík ve vysoce biologicky dostupných, čistých a rozpustných formách. Pomáhá předcházet nedostatkům sekundárních živin, podporuje růst a plodnost. Může také pomoci při potlačení sekvestrace vápníku při růstu v kokosovém substrátu s použitím organických živin. Při použití v kapkové závlaze neucpavá kapiláry. Může být používán i s jinými hnojivy. 

Dávkování:
Použijte 1,5 ml na litr vody pro většinu aplikací včetně ekologických a vysoce náročných plodin.Při používání reverzní osmózy přidávejte 2 ml na litr vody před namícháním živného roztoku. Při pěstování v kokosovém substrátu použijte 1 až 1,5 ml na litr a zalívejte tak aby bylo médium mokré (do nasycení). Nepřetržité používání může být užitečné pro rychle rostoucí druhy.

Upozornění: 
Nepoužívejte s přípravky GHE FloraMicro pro měkkou vodu, FloraCoco® nebo FloraNova®: již obsahují dostatek vápníku. Platí i při používání reverzní osmózy.Aktuality z Čtvrtek 19. duben 2018


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu