Úvod |  Přihlásit


Aktuality

ČTVRTEK 05. LISTOPAD 2020 | RSS Feed

Prémiová hnojiva BIONOVA v novém kabátě

Autor: Administrator

Hnojiva BIONOVA

Holandská značka prémiových pěstebních substrátů a hnojiv BIONOVA přichází s několika novinkami. Kromě atrakltivního nového designu etiket rozšiřuje velikosti balení žádaných produktů. 

Od počátku 90. let je společnost BioNova známá jako výrobce prvotřídních hnojiv pro všechny rostoucí a kvetoucí rostliny. Roky vývoje a výzkumu v kombinaci s praktickými zkušenostmi a hlubokými poznatky vedly k jedinečným špičkovým produktům. Kvalita, čistota, šetrnost k životnímu prostředí, snadné použití, vysoké výnosy a vynikající konečné výsledky jsou charakteristickými vlastnostmi těchto hnojiv a substrátů. 

Holandská hnojiva BioNova se těší stále větší oblibě. Do nabídky jsme zařadili také nové 250ml balení od těch nejprodávanějších hnojiv, abyste je i Vy, kteří stále váháte, mohli vyzkoušet za minimální investici. Hnojiva BioNova se vyznačují vysokou koncentrací a snadným použitím, proto jsou vhodné i pro méně zkušené hobby pěstitěle. Jedná se o: 

 
BIONOVA Soil-Supermix - organominerální hnojivo speciálně upravené pro pěstování v půdě. Zlepšuje půdní podmínky, aktivně podporuje silný růst kořenů a poskytuje kompletní výživu pro růst a bohatý květ rostlin.
 
 
 
Veganics Grow + Veganics Bloom - 100% VEGAN organické hnojivo. Vyvinuto zejména pro udržitelné a ekologické zemědělství. Kombinací Veganics Grow + Bloom zajistíte rovnováhu v substrátu, silnější rostliny a kvalitnější plody.
 
 
 
Nutri Forte A+B - Dvousložková kompletní organominerální výživa vyvinutá pro pěstování v hydroponických systémech. Je kombinací živin, které podporují růst i květ současně. Nutri Forte A+B patří k nejlepším hydro hnojivům na současném trhu, které vyniká svým vyváženým obsahem živin.
 
 
 Aktuality z Úterý 27. říjen 2020


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu