Úvod |  Přihlásit


Aktuality

ČTVRTEK 01. BřEZEN 2012 | RSS Feed

To nejlepší pro biologické a outdoor pěstování

Autor: Administrator

100% biologické produkty Guanokalong

 Pro zaryté outdoor pěstitele a pro vyznavače biologického pěstování jako takového tady máme opět jarní nabídku. Vybavte se kvalitními produkty Guanokalong a Micro-Life od BioNovy a zajistěte tak Vašim rostlinám ideální podmínky pro zdravý a vitální růst po celou dobu pěstování. Guanokalong (netopýří trus) je 100% biologické, pomalu rozpustné hnojivo s vysokou zásobou dostupného fosforu (15%). Půdní booster Micro-Life je sypká směs obsahující více jak 25 druhů symbiotických hub a mikroorganismů, které zlepšují procesy v kořenové zóně a zajišťují vyšší odolnost rostlin.
Základní produkty Guanokalong jsou dostupné v práškové nebo granulované formě a doplňky Kalong grow, Kalong bloom a Guanokalong extrakt v tekuté formě. Prášková a granulovaná hnojiva jsou vhodná pro zemité a kokosové substráty a kapalná hnojiva pro všechny pěstební systémy včetně substrátů. Práškové a granulované formy jsou k dostání v 0,5, 1, 3 a 5 kg balení a tekuté formy v 0,5 a 1 litrových balení. Produkty Micro-Life od BioNovy jsou dostupné pouze v práškové formě v 2 kg balení.

Použití:
  • Micro-Life
 Vhodný pro všechny půdní a kokosové substráty. Přimíchejte 10 - 20 g do 10 litrů substrátu a dobře promíchejte. V případě znovupoužití pěstebního substrátu doporučujeme přidat 10 g do 10 litrů. Udržujte substrát mírně vlhký, čímž docílíte rychlejšího oživení biokultur a symbiotických hub. Vhodné jak pro indoor tak pro outdoor pěstování. 

POZOR!!! V průběhu jara jsme pro Vás připravili 2 kg balení BioNova Micro-Life za zvýhodněnou cenu 590,- (původní 790,-). Objednávejte již nyní.

  • Guanokalong
 Pro outdoor pěstování doporučujeme používat prášková a granulovaná balení v kombinaci s tekutými doplňky Kalong grow a bloom. Pevná hnojiva se rozpouští pomaleji a dodávají potřebné živiny rostlinám po velmi dlouhou dobu 1 až 2 měsíce (úspora hnojiv i vašeho času:-)). Aplikujte 200 g prášku (granulí) k jedné rostlině a řádně prolijte. Doporučená doba pro následnou aplikaci je každé dva měsíce. Kapalné doplňky přidávejte jednou týdně v dávce 2 ml na litr. Podpořte chuť výsledného produktu přidáním Guanokalong extrakt v dávce 10 ml na litr a vaše květy budou vonět ještě intenzivněji.
 Pro indoor pěstování lze využít všechny formy Guanokalong. Pro hydroponické systémy doporučujeme používat pouze doplněk Guanokalong Extrakt. 

POZOR!!! V průběhu jara jsme pro Vás připravili 1 kg balení Guanokalong prášek za zvýhodněnou cenu 279,- (původní 329,-). Objednávejte již nyní.

Doporučené dávkování:
  • Guanokalong prášek (granule) - přimíchejte 100 g do 10 litrů substrátu (zemina, kokos) a dobře promíchejte. Přidávejte 100 g na 10 litrů jednou za 2 týdny v růstové fázi a 150 g každé 2 týdny v květové fázi.
  • Kalong grow - v růstové fázi přidávejte 1-2 ml na litr, v květové fázi první 2 týdny 1-2 ml na litr
  • Kalong bloom - v květové fázi přidávejte 1-2 ml na litr. Nepřidávejte poslední týden před sklizní
  • Guanokalong extrakt - v růstové fázi přidávejte jednou týdně 10-20 ml na litr. V květové fázi přidávejte jednou týdně 10-30 ml na litr. Při hnojení klonů přidávejte 10 ml na litr
Kompletní nabídka produktů Guanokalong zde.

Aktuality z Neděle 01. leden 2012


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu