Úvod |  Přihlásit


Aktuality

STřEDA 12. KVěTEN 2021 | RSS Feed

ZEUS 1000W Xtreme PPFD CO2 od Lumatek

Autor: Administrator

Síla LED osvětlení právě dosáhla nové úrovně! Dočkali jsme se zlepšení kvality pěstebního osvětlení výš než kdykoli předtím. Společnost Lumatek představuje pěstitelům nejvýkonnější pěstební světlo na trhu, Zeus 1000W Xtreme PPFD CO2 LED. Navrženo pro pokrytí 1,5 × 1,5m s doplňkovým CO2 pro optimální účinnost a výsledky. Nejjasnější se právě rozjasnilo.

Nejúčinnější a nejvýkonnější osvětlení od Lumatek, Zeus 1000W Xtreme PPFD CO2 LED je lineární svítidlo s více světelnými tyčemi, které produkuje extrémně vysoké hladiny PPF 2925 µmol/s s ​​účinností 2,9 µmol/J.

S pokrokem v technologii a výkonu svítidel je vysoce kvalitní LED pěstební osvětlení nyní důvěryhodnou volbou, která pěstitelům nabízí jistou návratnost investic. Plnospektrální světelné systémy LED společnosti Lumatek vyvažují kvalitu světla (spektra) s množstvím světla (intenzita, frekvence) a zajišťují rovnoměrné rozložení světla.

Zeus 1000W Xtreme PPFD CO2 produkuje extrémně vysoké úrovně intenzity světla, což vyžaduje použití doplňkového CO2 pro ty, kteří plánují růst na růstových plochách 1,5 × 1,5m s krátkými vzdálenostmi od vrcholků rostlin ke světlu.

 

 

Doplnění oxidu uhličitého (CO2)
Použití CO2 s tímto světelným systémem není povinné, ale pro jeho provoz bez něj doporučujeme delší vzdálenost vrcholku od světla, čímž se zajistí optimální úrovně PPFD odpovídající fázi růstu. Použitím této metody se očekávaná plocha pokrytí až 1,8 × 1,8m, ale s nižšími úrovněmi koncentrace intenzity PPFD.

Doplňkové používání oxidu uhličitého (CO2) ve vašem pěstebním prostředí může při správném používání významně zlepšit výnos vaší plodiny. Obecně platí pravidlo, že jakmile překročíte úrovně PPFD 1000 µmol/s/m2, měli byste mít 1:1 s CO2 PPM - a to až do 1500. Takže při maximálním PPFD = 1500 µmol/s/m2 by CO2 byl 1500 PPM (o něco nižší, 1400 PPM může být nejbezpečnější začít).

Nová řada Zeus je postavena za použití vysoce kvalitních ovladačů Lumatek a LED diod nejnovější generace od společností Lumileds a Osram, které vytvářejí spektrální světelný zdroj ideální pro vegetativní a kvetoucí cykly. Další novinkou této řady je technologie ochranného krytu Clear Glue na LED lištách; což má za následek vyšší propustnost světla = 99% bez ztráty světla, prodlouženou životnost diod, extra odolnost proti korozi a vysokou vodotěsnost IP65. Pro základní údržbu tyče jednoduše očistěte vlhkým bavlněným hadříkem.

U různých plodin, v období řízkovaní, nebo vegetativního růstu může být Zeus ztlumen bez ztráty účinnosti. Jedná se o jeden z nejvyváženějších LED systémů s vysokou účinností, nízkou spotřebou elektřiny, 10 LED lištami, které díky pasivnímu chlazení snižují teplotu LED diod, snadno se udržuje a především zvyšuje výnos!

Svítidlo Zeus lze také externě ovládat pomocí digitálního ovladače osvětlení Lumatek (Digital Panel Plus 2.0) s časováním světla, automatickým stmíváním (v krocích po 1%), teplotním zabezpečením, režimem východu a západu slunce až pro 100 svítidel na ovladač.

Kompatibilita univerzálních řídicích systémů
Svítidla Lumatek Zeus LED lze plně ovládat buď pomocí Lumatek Digital Panel Plus 2.0, nebo jakýmkoli jiným řídicím systémem, který využívá výstupní signál 0-10V. I když je váš univerzální ovladač vybaven rozhraním RJ port, můžete LED systém provozovat pomocí převaděče signálu RJ na ovládací adaptér 0-10V.

 Aktuality z Sobota 01. květen 2021


Starší aktuality


Archiv aktualit

Tvorba Eshopu