Úvod |  Přihlásit


Filtry Profi průběžné


Řadit podle: Názvu Ceny+
Zobrazení: SEZNAM KATALOG OBRÁZEK

Filtry FPP s aktivním uhlím jsou vyrobeny ze dvou válců děrovaného plechu, které jsou pevně spojeny víky na obou stranách. Vrchní víko je odnímatelné a slouží pro výměnu sorbentu. Povrchová úprava všech dílů je pozink, případně nástřik práškovou barvou, nebo celonerezové provedení. Filtry FPP jsou standardně naplněny neimpregnovaným granulovaným aktivním uhlím typu CTC70. Pro zachycení prachových částic je filtr na přívodní straně opatřen textilní vrstvou ve třídě prefiltrace F5. Pro záchyt speciálních škodlivin (např. formaldehyd, čpavek, kyselé plyny) je možno naplnit filtrační patrony speciálním impregnovaným aktivním uhlím. 

Možnost regenerace: Ano, použité aktivní uhlí je vysypáno a podrobeno tzv. tepelné reaktivaci (obnovení účinnosti). Nasycené impregnované aktivní uhlí nelze reaktivovat.

Použité aktivní uhlí: Neimpregnované granulové vysoce kvalitní aktivní uhlí, dle požadavků také impregnované AU. Možnost výměny aktivního uhlí s následnou tepelnou reaktivací. Náplň aktivního uhlí CTC70.

Šířka vrstvy aktivního uhlí: 5 cm.

Zaručená těsnost systémů a filtrce pachu systémem průběžných filtrů řady FPP.

Užití:  Filtry FPP s aktivním uhlím se nasazují především tam, kde je nutný záchyt organických rozpouštědel , organických uhlovodíků nebo sloučenin organických a aromatických látek. Vzhledem k široké vrstvě aktivního uhlí je dosahováno výborných výsledků i při vysokých koncentracích škodlivin. Dále jsou filtry FPP účinné pro záchyt těchto látek a škodlivin: smog, ozon, kondenzáty (DOP, BHT, siloxan), výfukové plyny spalovacích a vznětových motorů, výpary asfaltu a dehtu, petroleje a dalších paliv, pachy z masné výroby, dezinfekční a nemocniční pachy, pachy z kosmetiky a tabákového kouře, výpary z lepidel nebo čistících prostředků a mnoho dalších.

Tvorba Eshopu