Úvod |  Přihlásit


Jak se k nám dostanete

Praha 8 - Kobylisy

Městskou dopravou, autobusem nebo tramvají

Náš showroom, maloobchodní prodejna a velkoobchodní sklad v Praze 8, Zdibská 2 je 5 minut chůze od stanice metra C Kobylisy. Také můžete využít autobusů č 102, 144, 152, 162, 169, 177, 183 , 200 , 370 -374 nebo tramvají č. 3, 4, 10 a 17. Maloobchodní prodejna má vchod na rohu Zdibské a Březiněveské ulice, nebo areálem Zdibská 229/2.

Autem - Parkování

V případě jízdy autem můžete využít naše vyhrazené parkoviště včetně krytého přiléhající k naší prodejně. Vjezd a příjezd na parkoviště je z ulice Březiněveské, objekt sousedí s tramvajovou smyčkou. Vjezd ze Střelničné přímo do Zdibské není možný, musíte objet přes Klapkovu či Čumpelíkovu.

Online mapa

Praha 5 - Smíchov

Městskou dopravou, autobusem nebo vlakem

Náš kamenný obchod se nachází v Praze 5 Smíchově, na Nádražní 3, přesně v půli cesty mezi dvěma železničními mosty a mezi stanicemi metra Anděl a Smíchovské nádraží. Úplně nejblíže je to k nám z tramvajové zastávky Na Knížecí (Tram 12, 14, 20) nebo autobusového nádraží Na Knížecí (Bus 104, 120, 123, 130, 137, 167, 191, 197, 217, 231).

Ze Smíchovského nádraží k nám dojedete tramvajemi 12, 14, 20 (2 stanice) nebo se můžete projít z části parkem hezkou procházkou, která Vám nebude trvat více jak 5-10 min.

Online mapa

Autem - Parkování

V případě jízdy autem můžete zaparkovat na ulici přímo před prodejnou nebo využít parkoviště za rohem domu 20m od naší prodejny. K nakládce zboží lze po dohodě zajet do dvora (bude možné až od 1.8.) a naložit zboží z prodejny přímo do vozu bez namáhavého přenášení.

Autem - od západu (ze směru Beroun, Rokycany, Plzeň)

Pojedete po dálnici D5 až na její konec a zahnete doprava směr centrum / Motol. Pojedete cca 2 km a po sjezdu z kopce zahnete opět doprava na Plzeňskou ulici. Pojedete rovně cca 3 km po Plzeňské která plynule přejde v jednosměrnou Vrchlického. Pozor v této ulici je v době dopravní špičky vyhrazen jeden jízdní pruh pro autobusy a často tam hlídkuje policie, takže doporučujeme vydržet pravděpodobnou zácpu. Po Vrchlického dojedete až k hotelu Mövenpick/vyústění tunelů, kde se dáte mírně doleva (Duškova), po 50m mírně vpravo, podjedete nájezd k tunelu a jste opět na Plzeňské. Po 400 m zahnete na světlech doprava do Radlické. Na dalších světlech doleva do Ostrovského, po 50m další světla - projedete rovně a po pravé straně máte autobusové nádraží Na Knížecí. Na konci nádraží se dáte na světlech doprava do ulice Nádražní. Po cca 300 m budete mít po pravé straně náš obchod.

Autem - od západu (ze směru Karlovy Vary, Cheb, Rakovník, Kladno) 

Přijíždíte- li po silnici E48 poslední vesnicí před Prahou jsou Hostivice. V Praze jeďte rovně postupně po Karlovarské přecházející do Bělohorské a následně Patočkovy. Zabočíte doprava do Strahovského tunelu (směr na ceduli Brno/Strakonice/Smíchov) a vyjeďte z něj výjezdem "Plzeň/Košíře/Smíchov". Podjedete nájezd k tunelu a jste na Plzeňské. Po 400 m zahnete na světlech doprava do Radlické. Na dalších světlech doleva do Ostrovského, po 50m další světla - projedete rovně a po pravé straně máte autobusové nádraží Na Knížecí. Na konci nádraží se dáte na světlech doprava do ulice Nádražní. Po cca 300 m budete mít po pravé straně náš obchod.

Autem - od severu (ze směru Ústí nad Labem, Teplice, Litoměřice)

 Do Prahy přijíždíte po dálnici D8 / E55, pokračujte stále směr centrum až na most přes Vltavu (Barikádníků), pokračujte rovně přes světla do Argentinské. Pokračujte po hlavní, míjíte po levé ruce pumpu Benzina, dvouprodovka se stáčí doprava pod žel. Most, přejedete koleje a zařadíte se do prava. Podjedete most a odbočením doprava na tento Hlávkův most najedete na Wilsonovu. Budete pokračovat rovně cca 1.5 km, po pravé straně minete Václavské náměstí a odbočíte doprava do Žitné. Pojedete rovně a na třetích světlech se dáte doleva na Karlovo náměstí a po 300 metrech doprava do Resslovy. Pojedete rovně na Jiráskovo nám., pokračujete stále rovně přes Jiráskův most a poté zabočíte doleva do Zborovské. Pokračujte rovně po Svornosti, po chvilce míjíte Smíchovský pivovar Staropramen a zahnete doprava do Na Valentince. Na další křižovatce doleva do Nádražní a po 20m vpravo před železničním mostem se náchází obchod Growmania.

Autem - od severu (ze směru Mladá Boleslav, Liberec)

Při příjezdu do Prahy po dálnici/silnici R10/E65 minete sjezd na Černý most a plynule se napojíte na pražký okruh. Budete pokračovat stále rovně (cca 10-20min dle dopravy) až na Barrandovský most, kde se zařadíte do úplně levého jízdního pruhu (na zemi namalovány nápisy Smíchov). Za Barrandovským mostem se budete tlačit do 2 pravých jizdních pruhů - 2 levé se po cca 0,5 km stáčí dolu do tunelu - kam vy vůbec nechcete! Budete pokračovat po čtyřproudé Strakonické silnici (pozor u tunelu 50 km/h a často měří) cca 5 minut až na světelnou křižovatku, kde máte po levé straně McDonald a na rohu pneuservis. Na této křižovatce se dáte doleva (U Královské louky), po cca 50 metrech na dalších světlech doprava na Nádražní. Pojedete rovně cca 500 metrů, podjedete 2 vlakové mosty a po levé straně se již nalézá náš obchod.

Autem - od východu (ze směru Poděbrady, Hradec Králové)

Do Prahy přijíždíte po dálnici D11 a dáte se směr „Ostatní tranzit / Praha – Centrum“. Tím se napojíte na pražký okruh, budete pokračovat stále rovně (cca 10-20min dle dopravy) až na Barrandovský most, kde se zařadíte do úplně levého jízdního pruhu (na zemi namalovány nápisy Smíchov). Za Barrandovským mostem se budete tlačit do 2 pravých jizdních pruhů - 2 levé se po cca 0,5 km stáčí dolu do tunelu - kam vy vůbec nechcete! Budete pokračovat po čtyřproudé Strakonické silnici (pozor u tunelu 50 km/h a často měří) cca 5 minut až na světelnou křižovatku, kde máte po levé straně McDonald a na rohu pneuservis. Na této křižovatce se dáte doleva (U Královské louky), po cca 50 metrech na dalších světlech doprava na Nádražní. Pojedete rovně cca 500 metrů, podjedete 2 vlakové mosty a po levé straně se již nalézá náš obchod.

Autem - od jihu a jihovýchodu (ze směru České Budějovice, Tábor, Benešov, Jihlava, Brno, Hradec Králové)

Do Prahy přijíždíte po dálnici D1 a uhnete z ní výjezdem "Chomutov/Karlovy Vary/Plzeň/Strakonice/Praha-Centrum". Napojíte se na pražský okruh  budete pokračovat stále rovně (cca 10-20min dle dopravy) až na Barrandovský most, kde se zařadíte do úplně levého jízdního pruhu (na zemi namalovány nápisy Smíchov). Za Barrandovským mostem se budete tlačit do 2 pravých jizdních pruhů - 2 levé se po cca 0,5 km stáčí dolu do tunelu - kam vy vůbec nechcete! Budete pokračovat po čtyřproudé Strakonické silnici (pozor u tunelu 50 km/h a často měří) cca 5 minut až na světelnou křižovatku, kde máte po levé straně McDonald a na rohu pneuservis. Na této křižovatce se dáte doleva (U Královské louky), po cca 50 metrech na dalších světlech doprava na Nádražní. Pojedete rovně cca 500 metrů, podjedete 2 vlakové mosty a po levé straně se již nalézá náš obchod.

Autem - od jihu (ze směru Strakonice, Příbram, Dobříš)

Do Prahy přijíždíte po Strakonické, Barrandovský most minete na stejné straně Vltavy. Za Barrandovským mostem se budete tlačit do 2 pravých jizdních pruhů - 2 levé se po cca 0,5 km stáčí dolu do tunelu - kam vy vůbec nechcete! Budete pokračovat po čtyřproudé Strakonické silnici (pozor u tunelu 50 km/h a často měří) cca 5 minut až na světelnou křižovatku, kde máte po levé straně McDonald a na rohu pneuservis. Na této křižovatce se dáte doleva (U Královské louky), po cca 50 metrech na dalších světlech doprava na Nádražní. Pojedete rovně cca 500 metrů, podjedete 2 vlakové mosty a po levé straně se již nalézá náš obchod.

Tvorba Eshopu