Úvod |  Přihlásit


Předřadník Gib PRO-IT 600 W

2190,- Kč s DPH


Inteligentní předřadníky řady PRO-IT, které jsou vybaveny zařízením TIME CUT OUT nového druhu. Svítidla a zážehová zařízení jsou tak optimálně chráněna. Série PRO-IT má jinak stejné vybavení jako série GIB-Lighting PRO-V-T. Je dodávána včetně kabelové svorky Terminal Protector s odlehčením tahu a antivibračních noh, díky kterým přístroj pracuje nehlučně. Předřadníky mají zabudované termostaty včetně tepelné pojistky, která chrání přístroj před přehřátím. Poloelektronická startovací jednotka má vzdálené zážehové zařízení, díky kterýmu můžete připojit až 20 metrů dlouhé vedení mezi výbojkou a předřadníkem. Vlastní napájecí jednotka se vyrábí bez vnitřních kabelových spojů, proto nehrozí například nebezpečí přeskakování jisker mezi jednotlivými kabeli uvnitř předřadníku.

Pokud lampa samovolně zhasne, předřadník ji znovu nastartuje. Přístroj v tomto případě čeká 36 sekund nezbytných k vychladnutí výbojky. Poté vyšle každých 36 sekund 300 impulsů k opětovnému rozsvícení lampy. Toto inteligentní cyklické programování zaručuje rozsvícení nepoškozené výbojky do 5 minut. Pokud výbojka nenastartuje, přístroj se samočinně vypne. Tím se zabrání tomu, abyste po krátkém výpadku proudu měli temnou místnost, nebo aby napájecí jednotka zůstala v provozu, i když je výbojka vadná. To zabraňuje zničení startovací jednotky a osvětlovací prostředek je tímto způsobem nejméně zatěžován.
  • Kód zboží: A1363
  • Přepravní váha: 5.5kg
  • 1 Skladem
  • Výrobce: GIB LIGHTING


Osram Plantastar HPS 400 W...
Výbojka Osram Plantastar HPS 400 W, rozš...
Osram Plantastar HPS 400 W
Naše cena
749,-
GIB Lighting Flower Spectrum XTreme Outp...
Nejvýkonější 400W HPS duální výbojka řad...
GIB Lighting Flower Spectrum XTreme Output 400 W
Naše cena
1 099,-
Spínací hodiny, denní, mechanické...
Spínací mechanické hodiny s 24 hodinovým...
Spínací hodiny, denní, mechanické
Naše cena
149,-
Předřadník Gib PRO-V-T 70 W...
Předřadník od firmy Gib Lightning,specia...
Předřadník Gib PRO-V-T 70 W
Naše cena
1 199,-
Osram Plantastar HPS 400 W...
Výbojka Osram Plantastar HPS 400 W, rozš...
Osram Plantastar HPS 400 W
Naše cena
749,-
Předřadník Gib PRO-V-T 70 W...
Předřadník od firmy Gib Lightning,specia...
Předřadník Gib PRO-V-T 70 W
Naše cena
1 199,-
Stínidlo Adjust - A - Wing Medium Avenge...
Legendární stínidlo Adjust-a-Wing Medium...
Stínidlo Adjust - A - Wing Medium Avenger Original
Naše cena
2 190,-


Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Tvorba Eshopu