Úvod |  Přihlásit


Ventilační potrubí

Potrubí je zapotřebí k propojení jednotlivých komponent  ventilace tak, aby vznikl funkční systém odvětrávání bez zbytečných tlakových ztrát.Hadice jsou vyrábeny v několika provedeních.
Alu- flexibilní potrubí z Al laminátu s ocelovou kostrou.
Combi- stejně tak jako verze Alu je i toto provedení složeno z několika vrstev Al laminátu a ocelové spirály, navíc je však trubka potažena gumou, která značně zpevňuje povrch potrubí, tudíž nemůže dojit tak snadno k poškození pláště a následné ztrátě tlaku.
Sono- Hlukove izolované potrubí. Skládá se z perforované Alu hadice, 25mm vrstvy hlukově izolační vaty ( 16kg/m3 ) a neprodyšného pláště překrývajícího izolaci. Akusticky izolované potrubí nešíří do svého okolí téměř žádný hluk a při dostatečné délce je schopno snížít i hluk na vstupu a vyústění systému ventilace.

Potrubí je vyráběno v rozměrech 100,125, 150, 160, 200, 250 a 315mm, tyto rozměry se mohou lišit dle výrobce +/- 2mm ( př. 102mm, 127mm....). Rozvody je vhodné připojovat k jednotlivým prvkům ventilace pomocí stahovacích spon, v případě nutnosti je možné použít i lepící pásku. Ke spojení potrubí je nutné použít spojku nebo přechodku ( jsou-li potrubí různých průměrů ).Řadit podle: Názvu Ceny+
Zobrazení: SEZNAM KATALOG OBRÁZEK


Tvorba Eshopu