Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

AutoPot 1Pot systém 24 květníků vč. 400L Flexitank

Kód: AP-200SQ24
Značka: AutoPot
19 890 Kč 16 438 Kč bez DPH
Skladem

Systém 1Pot je velmi univerzální a lze jej použít pro širokou škálu typů a velikostí rostlin. Hodí se jak pro sezónní rostliny tak i trvalky. Rostliny budou prosperovat a růst v bujné květy díky unikátnímu prvku AQUAvalve, který je navržen tak, aby rostlina procházela přirozeným mokrým a suchým cyklem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém 1Pot je velmi univerzální a lze jej použít pro širokou škálu typů a velikostí rostlin. Hodí se jak pro sezónní rostliny tak i trvalky. Rostliny budou prosperovat a růst v bujné květy díky unikátnímu prvku AQUAvalve, který je navržen tak, aby rostlina procházela přirozeným mokrým a suchým cyklem. Systém 1Pot je velmi snadno rozšiřitelný, více květníků může být připojeno k jediné nádrži. Jednotlivé květníky lze také snadno přemisťovat a můžete si tak rozložení měnit dle vzrůstu vašich rostlin.

Ideálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nabo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

 

Obsah balení:
- 1x Flexitank 400L
- 24x modul 1Pot (15L květník1Pot tray, 1Pot lid)
- 24x balíček pro 1Pot (AQUAvalveRoot Control DiscMARIX Discpotrubí, průchodky a spojky)
- 16mm příslišenství
- návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: 1Pot
Hmotnost: 10 kg

AutoPot 1Pot Module Setup

AutoPot Greenhouse 1Pot System

AutoPot Grow Rooms

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: