Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

AutoPot Easy2GO kit

Kód: AP-400
Značka: AutoPot
497 Kč 411 Kč bez DPH
Skladem

Sada Autopot Easy2Go je jednoduchá, fantastická automatická zavlažovací sada pro vaše rostliny. Je ideálním řešením, pokud musíte nechat vaše rostliny po dlouhou dobu (např. dovolenou) bez obsluhy, a to i po celé týdny, ale musíte zajistit, aby měly zajištěny pravidelný přísun živin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Autopot Easy2Go je jednoduchá, ale fantastická automatická zavlažovací sada pro vaše rostliny. Je ideálním řešením, pokud musíte nechat vaše rostliny po dlouhou dobu (např. dovolenou) bez obshluhy, a to i po celé týdny, ale musíte zajistit, aby měly zajištěny pravidelný přísun živin.

Easy2GO je samozavlažovací systém pro zdravý růst rostlin. Díky patentované technologie AQUAvalve , bude easy2GO držet rostliny zalité po několik týdnů pomocí jednoduché ploché zahradní podmisky a vodní nádrže. Easy2GO je umístěn přímo na podmisce spolu s rostlinami v květnících, kde zespodu distribuuje vodu do květníku.

Na rozdíl od jiných samozavlažovacích systémů, easy2GO poskytuje optimální množství vody, aby byly splněny požadavky rostlin, a to vše bez nutnosti časovače nebo elektřiny, pro nalezení vašich vzkvétajících rostlin po návratu domů. Easy2GO může být instalován kdekoliv v domácnosti, skleníku, zimní zahradě nebo na terase. Soupravy mohou být spojeny dohromady do větších systémů.

Tento levný, flexibilní systém lze sestavit během několika minut a obsahuje všechny potřebné armatury pro připojení k zásobníku dle vašeho výběru. Potřebujete jen nádobu na vodu s minimální kapacitou 30l a plochou na podmisku s minimální hloubkou 30 mm. Jednoduše připojíte Easy2GO kit do zásobníku a naplníte nádrž vodou (dle potřeby můžete přidat tekuté hnojivo).

Balení Autopot Easy2go obsahuje: 
- 1x Aquavalve
- 1x Aquavalve kryt (s vestavěnou vodováhou) 
- 1x 16 mm - 9 mm reduktor (s in-line filtrem)
- 1x ∅ 9 mm golf filtr

- 1x ∅  průchodka 
- 1x 1,5 m délka, ∅ 6 mm flexi - trubka

Doplňkové parametry

Kategorie: Autopot Příslušenství
Hmotnost: 1 kg

AutoPot easy2GO Kit Setup

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: