Na prodejně naleznete sortiment, na který jste zvyklí a ještě rozšířený o novinky!

AutoPot Easy2grow 4 květníky vč. 47L plastová nádrž

Kód: AP-201SQ4
Značka: AutoPot
2 090 Kč 1 727 Kč bez DPH
Skladem

Samozavlažovací systém Easy2grow od společnosti AutoPot patří mezi systémy, jejichž použití je nejjednodušší a díky funkci AQUAvalve jej lze celé týdny ponechat zcela bez obsluhy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samozavlažovací systém Easy2grow od společnosti AutoPot patří mezi systémy, jejichž použití je nejjednodušší a díky funkci AQUAvalve jej lze celé týdny ponechat zcela bez obsluhy. Tento systém ke svému fungování nepotřebuje žádná čerpadla, časovače ani elektřinu, vystačí si pouze s gravitačním tlakem. Systém Easy2Grow poskytuje plně automatické zásobování vodou a živinami, s vestavěnými mokrými a suchými cykly, které tak napodobují přirozené přírodní systémy. Díky tomu mohou majitelé tolik opečovávaných rostlin odjet v klidu na víkend či dovolenou a mít jistotu, že jejich rostliny se budou mít dobře.

Jedná se o jeden z nejúspornějších zavlažovacích systémů na světě z hlediska spotřeby vody. Lze jej použít k pěstování jakýchkoli druhů rostlin, pro potravinářské i dekorativní účely. Systém je adaptabilní a dá se rychle a snadno rozšířit. Ideálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nabo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

Obsah balení:
- 1x 47L nádrž na vodu
- 2x modul easy2grow (4x květník 8.5L, 2x Easy2Grow tray, 2x Easy2Grow lid )
- 2x balíček pro Easy2Grow (AQUAvalve, PotSock SquareMARIX Discpotrubí, průchodky a spojky)
- návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Easy2grow
Hmotnost: 10 kg

AutoPot easy2Grow Kit Animace

AutoPot easy2grow Module Setup

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: