Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

AutoPot Easy2grow Kit vč. 47L plastová nádrž

Kód: AP-201SQ
Značka: AutoPot
1 299 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem

Samozavlažovací systém Easy2Grow od společnosti AutoPot patří mezi systémy, jejichž použití je nejjednodušší a díky funkci AQUAvalve jej lze celé týdny ponechat zcela bez obsluhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samozavlažovací systém Easy2Grow od společnosti AutoPot patří mezi systémy, jejichž použití je nejjednodušší a díky funkci AQUAvalve jej lze celé týdny ponechat zcela bez obsluhy. Systém Easy2Grow ke své funkci nepotřebuje žádná čerpadla, časovače ani elektřinu, vystačí si s gravitačním tlakem. Systém Easy2Grow poskytuje plně automatické zásobování vodou a živinami, s vestavěnými mokrými a suchými cykly, které tak napodobují přírodní systémy. Díky tomu mohou majitelé tolik opečovávaných rostlin odjet v klidu na víkend či dovolenou a mít jistotu, že o jejich rostliny bude dobře postaráno.

Systém Easy2Grow je modulární, a lze jej kdykoliv v budoucnu rozšířit pomocí Easy2Grow Extension Kitu do neomezené velikosti. Díky tomu dokáže pokrýt potřeby malého domácího pěstování ale i rozsáhlých komerčních aplikací.

Proč používat závlahový systém Easy2Grow? Už žádné každodenní zalévání, tento systém lze ponechat celé týdny zcela bez obsluhy. Systém ke své činnosti nepotřebuje elektřinu, čerpadla ani časové spínače (postačí si s gravitačním tlakem). Jeden z nejúspornějších zavlažovacích systémů na světě z hlediska spotřeby vody. Lze je použít k pěstování jakýchkoli druhů rostlin, pro potravinářské i dekorativní účely. Systém je adaptabilní a snadno a rychle rozšiřitelný. Ideálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nebo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

Obsah balení:
- 1x Tank 47L
- 1x modul easy2grow (2x květník 8.5L, 1x Easy2Grow tray, 1x Easy2Grow lid )
- 1x balíček pro Easy2Grow (AQUAvalve, PotSock SquareMARIX Discpotrubí, průchodky a spojky)
- návod k použití

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Easy2grow
Hmotnost: 10 kg

AutoPot easy2Grow Kit Animace

AutoPot easy2grow Module Setup

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: