Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

AutoPot Flexitank 100L

Kód: AP-FT100
Značka: AutoPot
1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Skladem

Autopot Flexitank 100l je skládací textilní nádrž na zálivku nebo dešťovou vodu. Jednoduché sestavení, které nepotřebuje žádné nářadí pro montáž. Velmi lehce se skladuje a snadno se přepravuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexitankové kontejnery od firmy AutoPot jsou nádrže určené k ukládání zavlažovací vody a jsou vyráběny z pružných a skladatelných plastových materiálů, které nabízejí opravdu inovativní alternativu ve světě automatického zavlažování. Sestavení Flexitanku je velmi jednoduché a není k tomu potřeba žádné nářadí. Rozložení je obdobně jednoduché a nevyžaduje větší nároky na prostor.

Tato nádrž o objemu 100 l je vyrobena z velmi odolného plastu, je vyztužena nosnými lištami, které jsou vloženy do švů. Ve spodní části je vybavena vypouštěcím ventilem, který je snadno kompatibilní se všemi typy hadic. V horní části je uzvavíratelné víko se zipem, které zajišťuje, že voda nezůstane v kontaktu s kontaminanty nebo slunečním světlem.

Do spodní části Flexitanku připojte přívod vody. Nádrž umístěte na plochý a hladký povrch, aby nedošlo k poškození plastu. 
AutoPot Flexitank přichází s 1 letou zárukou, pokrývající výrobní vady.

Rozměry: 
Průměr: 43cm
Výška: 75cm

Rozměry balení: 74x18x13cm
Hmotnost: 1,9Kg

Doplňkové parametry

Kategorie: FlexiTank
Hmotnost: 10 kg

Flexitank setup

Flexitank setup Animace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: