Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

BioBizz All Mix 20l

Kód: 1313
Značka: BioBizz
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů

BioBizz AllMix je 100% biologický předhnojený rašelinový substrát, který obsahuje 20% rašeliníku, 35% zahradní rašeliny, 10% organického hnojiva (žížalí trus), 30% perlitu a 5% BioBizz Pre-Mix. Používá se především pro pěstování v květináčích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioBizz AllMix je 100% biologický předhnojený rašelinový substrát, který obsahuje 20% rašeliníku, 35% zahradní rašeliny, 10% organického hnojiva (žížalí trus), 30% perlitu a 5% BioBizz Pre-Mix. Tento substrát vytváří optimální prostředí pro rostliny, které prosperují po celý rok. Používá se především pro pěstování v květináčích. Tato předem hnojená směs byla navržena tak, aby měla dostatek energie poháněnou živinami k udržení svěžího růstu rostlin po dobu několika týdnů, aniž by byl potřeba přidávat další hnojiva.  Do All-mixu se nedoporučuje vysévat semena nebo přesazovat semenáčky, protože by je mohl vysoký obsah hnojiv spálit.

Použití: Před prvním použitím AllMix substrát navlhčete vodou a nechte stát 36 hodin. Půdu udržujte po celou dobu mírně teplou - pokud je příliš chladná, mikrobiální aktivita se zpomaluje a zhoršuje růst rostlin. Není vhodné substrát hnojit minimálně první tři týdny. Poté doporučujeme pokračovat s hnojivy BioBizz.

Produkty BioBizz obsahují především přírodní organické prvky než minerální soli, jako je hořčík nebo sírany, které můžete najít v syntetických hnojivech. 

Hodnota pH
: 6,6
Hodnota EC: 2,4

Doplňkové parametry

Kategorie: Předhnojený substrát BioBizz
Hmotnost: 6 kg
Váha: 13kg
Velikost: 50l, 20l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: