Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

BioBizz Light Mix 50l

Kód: 1312
Značka: BioBizz
279 Kč 231 Kč bez DPH
Skladem

Mírně předhnojený kvalitní substrát, který je vhodný především pro ty pěstitele, kteří si chtějí sami regulovat živiny tekutými hnojivy. Poskytuje ideální základ pro podporu intenzivního růstu sazenic, mladých rostlin a  řízků, a  to hned od začátku, kdy je také důležité hnojení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při nákupu 55 kusů a více je doprava po ČR paletovým dopravcem zdarma.

Mírně předhnojený kvalitní substrát, který je vhodný především pro ty pěstitele, kteří si chtějí sami regulovat živiny tekutými hnojivy. Poskytuje ideální základ pro podporu intenzivního růstu sazenic, mladých rostlin a  řízků, a  to hned od začátku, kdy je také důležité hnojení.  Je speciálně upraven tak, aby zajistil optimální odvodnění, což je základní vlastností, pokud používáte automatické zavlažovací systémy. Při automatickém zavlažování je velmi důležité, aby voda řádně pronikla do substrátu, v jiném případě může dojít ke vzniku plísní.

BioBizz LightMix zaručuje rychlý rozvoj kořenů a dynamický růst. Je vhodný pro pěstování v květnících, truhlících a kontejnerech.

Produkty BioBizz obsahují především přírodní organické prvky než minerální soli, jako je hořčík nebo sírany, které můžete najít v syntetických hnojivech. 
Složení BioBizz Light-Mix je rašelina, perlit, stopové prvky: Fe, Mn, Zn, B, Cu, Mo, Co, Se
EC = 1,2
pH = 6,2
NPK: 1536 - 150 - 220 (mg/l)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Předhnojený substrát BioBizz
Hmotnost: 200 kg
Velikost: 50l, 20l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: