Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Bluelab Guardian Monitor Wifi pH/EC/teplota

Kód: N43953
Značka: Bluelab
11 549 Kč 9 545 Kč bez DPH
Skladem

Bluelab pH/EC monitor Guardian je kombinovaný monitor na sledování hodnot kyselosti, vodivosti a teploty zálivky. Přístroj lze nastavit, aby upozorňoval na hodnoty vychýlené z normálu alarmem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bluelab pH/EC monitor Guardian měřící přístroj pro zkušené pěstitele zajistí přesné měření a sledování pH, teploty a elektrické vodivosti pomocí dvou sond a velkého monitoru. Bluelab Guardian Monitor byl navržen pro použití uvnitř, a proto jej lze jednoduše připevnit nebo zavěsit nejen na stěnu. Obě sondy jsou připevněny na dvoumetrových kabelech.

Chytrý měřící přístroj Bluelab Guardian Monitor umožňuje nastavení mezních hodnot pro optimální živný roztok. Jakmile jsou hodnoty překročeny, budete upozorněni blikáním kontrolky. Předností je velmi přehledný monitor s dobře čitelnými číslicemi, který ihned ukáže v čem je problém. Design měřiče je vodotěsný. Pravidelnou kontrolou a nastavením ideálních podmínek v roztoku podpoříte bezvadné hydroponické pěstování rostlin a úspěšnou sklizeň.

Další výhodou měřáku Bluelab Guardian Monitor je, že nevyžaduje kalibraci teploty a vodivosti, kalibruje se pouze pH a to velmi jednoduchým způsobem pomocí jediného tlačítka. Elektrickou vodivost živného roztoku lze volitelně měřit pomocí EC, ppm, TDS nebo CF hodnot. Tento multifunkční měřič je vodotěsný, napájený ze sítě a je vybaven interní pamětí pro případy výpadku proudu. Citlivé LED diody a řádky obrazovky neohrožují svým svitem rostliny. Součástí balení jsou také úchyty na zeď nebo sada pH kalibračních roztoků. Záruka na výrobní vady 2 roky, na sondy pouze 6 měsíců.

Komplexní měřící přístroj Bluelab Guardian Monitor je vhodný jak pro hobby i komerční pěstitele rostlin a zeleniny (hydroponie, aeroponie, aquaponie), tak pro chovatele ryb nebo průmyslové využití.

Technické parametry Bluelab Guardian monitor:
- měřící rozmezí: 0,0-14,0 pH; 0-5,0 EC/0-50 CF/0-2500TDS/0-3500-ppm; 0-50 °C/32-122 °F
- přesnost: 0,1 pH; 0,1 EC/1 CF/10 TDS/ppm; 1 °C/F
- odchylka: +/-0,1 pH; +/- 0,1 EC/1,0 CF/50 TDS/70 ppm; +/-1 °C/2 °F
- teplotní kompenzace: ano
- operativní teploty: 0-50 °C/32-122 °F
- kalibarce: pH - dvoubodová (4 a 7); EC - není třeba; temp.: není třeba
- vodotěsnost: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřící sety
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: