Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

CANNA Aqua Clay Pebbles 45l

Kód: 9105
Značka: Canna
715 Kč 591 Kč bez DPH
Skladem

CANNA Aqua Clay Pebbles jsou vysušené jílovité kuličky, které tvoří ideální podklad pro použití zkušenými pěstiteli. Jsou ideální pro pěstitele, kteří chtějí ovlivňovat aplikaci živin a vlhkost rostlin v průběhu celého kultivačního procesu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CANNA Aqua Clay Pebbles jsou vysušené jílovité kuličky, které tvoří ideální podklad pro použití zkušenými pěstiteli. Jsou ideální pro pěstitele, kteří chtějí ovlivňovat aplikaci živin a vlhkost rostlin v průběhu celého kultivačního procesu. CANNA Aqua Clay jsou vyráběny ze speciálních zdrojů jílu, které mají nízký obsah rozpustné soli. Z tohoto důvodu jsou zejména vhodné pro použití v uzavřených hydroponických pěstebních systémech.

Výhodou CANNA Aqua Clay Pebbles je, že kuličky mají vysokou pórovitost a vysoký obsah vzduchu, které tak stimulují vývoj silných kořenů. Silné kořeny samozřejmě znamenají větší výnosy. Jsou anorganické, mají neutrální hodnotu pH, jsou bez plísní a nehnijí. Dále obsahují rozdílné složky, které spolu formují optimální heterogenní strukturu, která je ideální pro kořenový vývoj.

CANNA Aqua Clay Pebbles má certifikát kvality RHP pro zahradnictví, což znamená, že je zaručen kompletní proces od základního materiálu až po výrobu a skladování. Substráty, které nesou značku kvality RHP, podléhají nejvyšším chemickým a fyzikálním požadavkům, jsou málo v plevelu a bez patogenních zárodků, což zajiš´ťuje bezpečnou a spolehlivou aplikaci u pěstitele. Značka kvality RHP zaručuje kvalitu, stabilitu a bezpečnost plodin.

CANNA Aqua Clay Pebbles vám zajistí optimální růst a kvetení.
Před použitím doporučujeme kuličky propláchnout.

Balení má 45 l.Doplňkové parametry

Kategorie: Keramzit - Hydroton
Hmotnost: 300 kg
Velikost: 45l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: