Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Canna BIO Terra Plus 25l

Kód: C-BTP-25
Značka: Canna
376 Kč 311 Kč bez DPH
Skladem

Canna Bio Terra Plus je vyrobeno ze 100% přírodních materiálů a jako takové může být také použito pro ekologické pěstování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canna Bio Terra Plus je vyrobeno ze 100% přírodních materiálů a jako takové může být také použito pro ekologické pěstování. Je vyrobeno z nejkvalitnějších druhů rašelin, drcené kůry, která má přírodní protihoubové vlastnosti, kokosových vláken, ale také je obohaceno o netopýří guano, wurmhumus, kostní moučku a další výživné přírodní složky. 

Použitá rašelina je té nejvyšší kvality, jaké lze použít a nachází se pouze na několika místech na světě. Dlouhá vlákna ve struktuře rašeliny Bio Terra Plus jsou oproti levnějším verzím mnohem lehčí. Lehkost rašeliny je pro rostlinu nesmírnou výhodou. 

Kůra, kterou používáme, má speciální charakteristiku. Nekvalitní kůra může být často příčinou nežádoucí plísně. Ta, která je použita v Bio Terra Plus, má protihnilobné vlastnosti! 

V Bio Terra Plus jsou použita také kokosová vlákna, ve skutečnosti ten nejlepší kokos - CANNA COCO. Certifikované vyvážené biologické hnojivo, obohacené o půdní bakterie, vytvoří prospěšnou symbiózu - tím se docílí nižšího počtu vzniku chorob, lepšího uvolnění a absorpce výživy a také lepšího vývoje rostliny.

Množství využití tohoto přihnojeného hnojiva zeminou závisí na množství podávaných živin. Bio Terra Plus toto reguluje automaticky. Takže když podáváte malé množství živin, využije se více hnojiva a naopak pokud podáváte velké množství živin, využije se hnojiva méně. Hnojivo zůstává obsaženo v zemině, i když není přímo potřeba, zemina uskladní hnojivo na dobu, kdy bude potřeba. Samoregulace nezávisí na přidané vodě, ale závisí na teplotě klimatu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předhnojený substrát Canna
Hmotnost: 8 kg
Velikost: 25l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: