Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Canna Coco Professional Plus 50l

Kód: CANNA3344
Značka: Canna
587 Kč 485 Kč bez DPH
Skladem

CANNA Coco Professional Plus se skládá ze 100 % kokosových vloček. Je to čistý, organický produkt s homogenní strukturou a má plnou vyrovnávací schopnost, což eliminuje vedlejší účinky pěstování v kokosových vláknech, která by mohla spotřebovat některé živiny. Pro pokročilé pěstitele i začátečníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při nákupu 55 kusů a více je doprava po ČR paletovým dopravcem zdarma.

CANNA Coco Professional Plus se skládá ze 100 % kokosových vloček. Speciálně vybrané původní indické kokosové ořechy tvoří základ pro CANNA Coco Professional Plus. Produkt se v celém svém výrobním procesu vůbec nedotýká venkovní půdy, což zajišťuje, že konečný produkt neobsahuje plevel ani půdní choroby. Je propláchnutý v čerstvé vodě, to znamená, že nejsou přítomny žádné soli. To vše z něj dělá nejlepší pěstební substrát budoucnosti. Výrobní proces podléhá přísným kontrolám kvality a tak můžeme zaručit kvalitu tohoto výrobku.

CANNA Coco Professional Plus je kokosový substrát, který nabízí pěstiteli a jeho rostlinám mnoho výhod ve srovnání s jinými substráty:
- je čistý, organický produkt s homogenní strukturou a má plnou vyrovnávací schopnost, což eliminuje vedlejší účinky pěstování v kokosových vláknech, která by mohla spotřebovat některé živiny,
- je bez škodlivých virů a půdních chorob, díky unikátnímu výrobnímu procesu CANNA,
- má komplexní rovnováhu mezi vodou a vzduchem, což poskytuje ideální podmínky pro pěstování rostlin,
- obsahuje speciální plíseň (Trichoderma), která chrání rostliny proti půdním chorobám,
- může být použit několikrát. 

CANNA Coco Professional Plus splňuje nejpřísnější normy kvality a získal certifikát RHP.

CANNA Coco Professional Plus se skládá z 45% ze dřeva (celulózy), která zajišťuje, že fyzikální vlastnosti jsou zachovány po dlouhou dobu . Poměr voda/vzduch je 73 %/23 %. Zvláštní postup pokračuje v oplachování a pufrování kokosových vloček, které jsou přímo upraveny potřebám rostlin. To je nezbytné pro dosažení ideálních podmínek pro růst v substrátu tak, aby se rostlina mohla vyvíjet optimálně od začátku kultivace.

Používejte nádoby o objemu minimálně 5 l. Čím je nádoba větší, tím stabilnější bude kořenové prostředí.
Jestliže budete používat substrát CANNA Coco Professional Plus v kombinaci s hnojivy řady CANNA Coco, která jsou pro tento substrát určena, budete tím investovat do kvality a jistého výsledku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kokosový substrát Canna
Hmotnost: 200 kg
Velikost: 50l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: