Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Canna MgO 7% 1l

Kód: 637
Značka: Canna
350 Kč 289 Kč bez DPH
Skladem

Canna MgO 7% je minerální hnojivo obsahující 7% oxid hořečnatý a 14% oxid sírový. Hořčík je prvek obsažený v chlorofylu a je zásadní pro správný průběh fotosyntézy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canna MgO 7% je minerální hnojivo obsahující 7% MgO (oxid hořečnatý) a 14% SO3 (oxid sírový). Hořčík je nezbytný prvek v chlorofylu pro správný průběh fotosyntézy. Kromě toho má hořčík vliv na pigmenty a fyziologické procesy v rostlině, tím je pro rostlinu velmi důležitým prvkem. Oxid hořečnatý obsažený v tomto přípravku Canna MgO může být okamžitě vstřebáván rostlinou a produkuje rychlý a viditelný účinek. Nedostatek hořčíku v rostlinách se projeví rezavě hnědými a žlutými skvrnami na listech. Může to být způsobeno špatným kořenovým základem, kyselým půdním prostředím nebo vlivem chladného a mokrého podnebí.

Použití:
- zálivku připravíte přidáním 1 - 2 ml roztoku do 1 l vody

Canna Hořčík v koncentrované formě se nesmí mísit s hnojivy obsahujícími vápník. Hořčík můžeme přímo přidat do živného roztoku nebo připravit zálivku a postříkat listy.
Canna MgO 7% je vhodný jak při nedostatku hořčíku, tak i jako doplňková výživa pro stimulaci růstu a květu. Hořčík je důležitým faktorem všech kvalitních hnojiv. 

S dávkováním hnojiv Vám poradí dávkovací tabulky Canna.

Přehled produktů Canna:

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva Canna
Hmotnost: 1.2 kg
Fáze: růst i květ
Použití: Aditiva

Jak připravit nádobu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: