Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Canna N 17% 1l

Kód: 633
Značka: Canna
455 Kč 376 Kč bez DPH
Skladem

Canna N je hnojivo obsahující dusík nezbytný pro metabolismus rostlin, kde usnadňuje syntézu proteinů, poskytuje rostlině energii a pomáhá s výrobou pryskyřice. Dále zvyšuje pevnost rostliny. Lze použít i jako doplňkové hnojivo. Je třeba dbát opatrnosti s dávkováním!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dusík patří k základním důležitým prvkům pro zdravý růst rostlin. Má důležitou úlohu při metabolismu, usnadňuje syntézu proteinů, které jsou základními stavebními kameny rostlin, poskytuje energii rostlině a pomáhá vyrábět pryskyřici. Napomáhá ke stimulaci růstu a zvyšuje pevnost rostliny. Canna N 20% díky své tekuté formě může být přímo vstřebáván rostlinou, zlepšuje růstovou fázi rostlin a zajišťuje rostlině energii. Může se použít při nedostatku dusíku, jako doplňková výživa pro růst rostlin, ale také při reprodukci (mateční rostliny). Lze jej kombinovat většinou se všemi druhy kvalitních hnojiv, s výjimkou hnojiv obsahujících sírany.

Nedostatek dusíku může být příčinou chybného dávkování výživy, špatného složení hnojiv nebo příliš organického materiálu v substrátu. Listy začnou postupně žloutnout směrem odspodu nahoru, zpomalí se růst celé rostliny a kvalita květů a plodů bude špatná. 

Použití:
- potřebnou zálivku získáte rozmícháním 1-2 ml koncentrátu v 1 l vody.
- je možné připravenou směs požít i jako postřik na listy.

Dobré hnojivo obsahuje všechny potřebné ingredience ve správném poměru. Při stanovení dávky je třeba věnovat pozornost - předávkování může být pro rostliny škodlivé!

Složení produktu Canna N:
- 27% N (dusík)
- 6% amoniaku
- 11% amidového dusíku
- 10% dusičnanů
- 2,5% MgO
- 6,5% CaO

 
S dávkováním hnojiv Vám poradí dávkovací tabulky Canna.

Přehled produktů Canna:

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva Canna
Hmotnost: 1.2 kg
Fáze: růst i květ
Použití: Aditiva

Jak připravit nádobu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: