Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Canna Terra Starter Kit

Kód: N-BC-TERRASTARTER
Značka: Canna
1 692 Kč 1 398 Kč bez DPH
Skladem

Canna Terra Starter Pack poskytuje pěstiteli vše potřebné pro celý pěstební cyklus na ploše 1 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioCanna starter pack obsahuje vše potřebné pro jedno kolo rostliny v růstu a květu na cca 1 m2 za zvýhodněnou cenu! Vhodný především pro pěstování v půdě!

Proč vybrat holandská hnojiva CANNA?

Groweři po celém světě s hnojivy CANNA dosahují úžasné výsledky, a to včetně velkých komerčních pěstitelů v mnoha zemích. I s nimi spolupracujeme na zdokonalování a vývoji produktů. Zakládáme si na kvalitě a precizním know-how v pěstitelství a botanice, které zakladatel značky rozvíjí už od roku 1979.

Sortiment CANNA přitom není přehlcen řadou „zázračných“ aditiv s velkolepou reklamou. Nabízíme jen to, co opravdu funguje a necháváme, aby za nás mluvila kvalita produktů a radost z bohaté úrody.

Co obsahuje CANNA Terra starter kit?

Ve startovací sadě najdete hnojiva a aditiva pro úspěšný pěstební cyklus:

1x Canna Terra Vega 250ml - je kompletní výživa pro rychle rostoucí rostliny během fáze růstu, speciálně vyvinutá pro pěstování v květináčích a půdě. CANNA Terra Vega zajišťuje silnou rostlinu a velké vitální výhonky.
1x Canna Terra Flores 1l - je kompletní výživa pro rychle rostoucí rostliny v průběhu květu, speciálně vyvinutá pro indoor pěstování v květináčích a půdě. CANNA Terra Flores stimuluje květy i plody a zlepšuje charakteristickou chuť a vůni rostliny.
1x Canna Boost 125ml - Accelerator stimuluje a urychluje metabolismus rostlin. Výsledkem je rychlejší kvetení, mohutnější plody a vyšší úroda, což prokázaly i srovnávací testy.
1x Canna Rhizotonic 250ml - poskytuje rostlině správnou rovnováhu stopových prvků a vitamínů, aby zlepšila vývoj kořenového systému. Zdravé kořeny pomáhají rostlinám zachytit všechny potřebné živiny, aby se zvýšila celková pevnost rostlin a zlepšila se vnitřní a vnější kvalita plodin.
1x Canna Cannazym 125ml - je enzymový přípravek, který se skládá ze směsi různých enzymů a rostlinných extraktů. Ty podporují rozpad mrtvých kořenů a vývoj mikroorganismů. Cannazym udržuje zdravé prostředí v substrátu a umožňuje i jeho opětovné použití.
1x Canna PK 13-14 50ml - je kvalitní směs sloučenin draslíku a fosforu. CANNA PK 13/14 se snadno rozpouští ve (vodovodní) vodě a je proto okamžitě k dispozici rostlině. Živiny draslík a fosfor jsou nezbytné pro bohatě kvetoucí a plodící rostliny.

Jak na dávkování? Pomůže dávkovací tabulka!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva Canna
Hmotnost: 2 kg
Fáze: růst i květ
Použití: sady

Jak připravit nádobu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: