Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Clearoma Liquid Formula 3,78L

Kód: 1280
Značka: Clearoma
1 299 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach z vaření, zápach z cigaret nebo doutníkového kouře, plísní, domácích zvířat a dalších útočných organických pachů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach z vaření, zápach z cigaret nebo doutníkového kouře, plísní, domácích zvířat a dalších útočných organických pachů. Clearoma odstraňuje všechny organické zápachy při výměně jemnou svěží vůní, která odvádí zápach, jenž je tak eliminován. Clearoma Liquid Formula je ideální pro doplňování rozprašovačů (Sprayerů) a Clearoma Gel-Pak. Clearoma produkty jsou efektivní pro kontrolu zápachu. Clearoma je účinná na všechny organické zápachy způsobené hnojivy, rybí pach, trus, zápach z řas, potu, zvířat, rostlin atd… Clearoma je 100% BIO produkt a nezatěžuje životní prostředí. Uhlíkové filtry - použití všech produktů Clearoma zajišťuje 100% kontrolu nad zápachy i v kombinaci s aktivním uhlím.

Používání produktu Clearoma je unikátní a cenově výhodný způsob, jak mít zápach pod kontrolou. Clearoma obsahuje patentované aroma látek, které potlačí specifické vlastnosti zápachu. Jednoduše řečeno… Dělá práci, kterou má, na jedničku s hvězdičkou.
Clearoma sprej je ideální prostředek ke kontrole zápachu, tam kde je nutné rychlé řešení .. umývárny, šatny, chodby, a tak dále.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neutralizace pachu
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: