Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Clearoma Spray 30ml

Kód: 1277
Značka: Clearoma
149 Kč 123 Kč bez DPH
Skladem

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach z vaření, zápach z cigaret nebo doutníkového kouře, plísní, domácích zvířat a dalších útočných organických pachů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach z vaření, zápach z cigaret nebo doutníkového kouře, plísní, domácích zvířat a dalších útočných organických pachů. Clearoma odstraňuje všechny organické zápachy při výměně jemnou svěží vůní, která odvádí zápach, jenž je tak eliminován. Ideální ke kontrole zápachu kdekoliv.

Oblečení, oděv - použití Clearoma Mini Trigger spreje na oblečení eliminuje ihned zápachy, které mohly zůstat na vašem oblečení.
Automobily - použití Clearoma Mini Trigger spreje v automobilu eliminuje všechen zápach, který mohl vzniknout převážením zapáchajících materiálů nebo zvířat. Likviduje také zápach z cigaret nebo doutníků.

Clearoma obsahuje patentované aroma látek, které potlačí specifické vlastnosti zápachu. Jednoduše řečeno… Dělá práci, kterou má, na jedničku s hvězdičkou. Clearoma sprej je ideální prostředek ke kontrole zápachu, tam kde je nutné rychlé řešení .. umývárny, šatny, chodby, a tak dále.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neutralizace pachu
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: