Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Clearoma Spray 950ml

Kód: 96608
Novinka
Značka: Clearoma
549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach z vaření, zápach z cigaret nebo doutníkoveho kouře, plísní, domácich zvířat a dalších útočných organických pachů....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach z vaření, zápach z cigaret nebo doutníkového kouře, plísní, domácích zvířat a dalších útočných organických pachů. Clearoma odstraňuje všechny organické zápachy při výměně jemnou svěží vůní, která odvádí zápach, jenž je tak eliminován.
Oblečení, oděv - použití Clearoma Mini Trigger spreje na oblečení eliminuje ihned zápachy, které mohly zůstat na vašem oblečení .
Automobily - použití Clearoma Mini Trigger spreje v automobilu eliminuje všechen zápach, který mohl vzniknout převážením zapáchajících materiálů nebo zvířat. Likviduje také zápach z cigaret nebo doutníků.

Používání Clearoma Gel-Paks v bytech nebo domech eliminuje zápach, který pochází z indoor pěstování rostlin, tím se zajistí ochrana vůči všem zápachům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Clearoma sprej je ideální prostředek ke kontrole zápachu, tam kde je nutné rychlé řešení .. umývárny, šatny, chodby, a tak dále.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neutralizace pachu
Hmotnost: 1 kg
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: