Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Ebb&Flow - napouštěcí vana 110 x 63cm

Kód: 878
Značka: Ebb & Flow
899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem

Napouštěcí vana Ebb&Flow 110 x 63 cm – plastová vana pro pěstování rostlin metodou Ebb&Flow. Pouze na osobní odběr v naší prodejně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ebb&Flow je velmi efektivní technika, která umožňuje maximální kontrolu nad kořenovým systémem. Během pěstování pomocí Ebb&Flow (Flood and Drain) je pěstební médium periodicky zaplavováno (zavodňováno). Během zavodnění substrátu se rozpustí zbytky živin, které zde zůstaly po poslední zálivce. Díky tomu se v pěstebním médiu neobjevují usazeniny a nehrozí přehnojení způsobené vyšší koncentrací živného roztoku. Pokud je správně zvolen cyklus zalévání, díky EBB Flow prakticky nemůže dojít k přelití a kořeny mají neustále dostatek živin i kyslíku.Objem zálivky, který převyšuje zádržnou kapacitu zvoleného substrátu totiž okamžitě odtéká otvory zpět do zásobníku. Aby se odtok odpadu nezanesl, doporučujeme použít síto, které naleznete spolu s šroubením pro odpad a netkanou textilií v kategorii Příslušenství.

Rozměr plastové vany: 110 x 63 x 7,5 cm.
Vanu lze také použít jako odtokovou podložku pod květníky.

V tomto rozměru produkt bohužel nelze zasílat standardní balíkovou službou, neboť přesahuje limity přepravní společnosti, navíc je křehký a mohlo by dojít k jeho poškození při přepravě. Zboží je pouze na osobní odběr v naší výdejně!

Případně je možné zaslat zboží po území ČR speciální přepravou pro nadrozměrné zásilky za cenu 999,-.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydroponické systémy Ebb & Flow
Hmotnost: 4000 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: