Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

GHE Rainforest2 66 - 12V

Kód: GHRRF612
8 999 Kč 7 437 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů

Série « RainForest² » přináší všechny výhody kompletního pěstitelského systému a spojuje v jediném systému všechny vlastnosti dnešních menších pěstitelských systémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série « RainForest² » přináší všechny výhody kompletního pěstitelského systému a spojuje v jediném systému všechny vlastnosti dnešních menších pěstitelských systémů.
Dodává se ve třech verzích: RF236, RF318 a RF66. Tyto tři verze se liší množstvím rostlin, které v nich lze pěstovat: 36 v malých květináčích, 18 ve středních květináčích a 6 ve velkých. Všechny verze se vzájemně podobají: Šestiúhlá nádržka, motor Vortex®, ochranný sloupec, hladinová trubice – totožné pro všechny 3 verze – a víka pro květináče, jež lze snímat, ta se liší podle počtu rostlin, které chceme pěstovat.

Stejně jako EcoGrower se dodává připravený k použití se zásilkou Flora Series, zkušebním indikátorem pH, 25 g pH Down Sec a podrobným návodem. RainForest² vám umožňuje zapouštět kořeny odnoží a kultivovat rostliny rychle a v dokonalých podmínkách, čímž předejdete nemocen spojeným se stresem při přesazování. Velký objem nádržky zaručuje stabilitu hladin pH a EC. Centrální vnitřní sloupec chrání kořeny a umožňuje jim růst bez rizika. Série RainForest² navíc eliminuje používání těžkých a dusivých substrátů.

Tento model:
- 1 nádrž na 65 l
- 1 rozprašovač Vortex® 12 V
- 1 kryt/prstenec
- 6 x 6" (Ø 15 cm) vkládacích vík
- 6 x 6" (Ø 15 cm) černých síťovaných květináčů
- 1 keramzit
- 1 Flora Series 1l
- 1 sada pH Test Kit
- 10 g pH Down Dry
- 1 balíček s podrobnými instrukcemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydroponní systémy Rainforest
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: