Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Grodan pěstební rohož Master 1000x150x75 mm

Kód: 1292
Značka: Grodan
144 Kč 119 Kč bez DPH
Skladem

Pěstební rohož z rockwoolu Grodan GT MASTER s technologií NG2.0 vyniká různou hustotou hydrofilních vláken. Perfektní inertní médium pro nebývale precizní hydroponické pěstování rostlin, kterým poskytuje dokonalé podmínky k rychlému a zdravému vývoji během celého pěstebního cyklu. Vylepšená dvouvrstvá desková struktura pro vyšší výnosy! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inertní rockwoolové pěstební rohože Grodan se vyrábí z čedičových vláken nejvyšší kvality, která jsou následně lisována do tvaru rohoží. 

Metrové pěstební rohože Grodan GT Master mají na rozdíl od variant Expert nebo Classic v horní části desku silnější než ve spodní části. Horní vrstva s dvojí hustotou hydrofilních vláken je extra pevná, zatímco spodní vrstva se vyznačuje vynikající vzdušností. Výsledkem této kombinace je rovnoměrné rozložení zálivky v médiu, a tím pádem výrazně lepší hospodaření s vodou i živinami z hnojiva, které je v ní rozpuštěno. 

Spolehlivý inertní substrát bez otvorů v podobě metr dlouhé rohože pro pěstování rostlin všeho druhu doporučujeme jednoduše řečeno pro větší úrodu v TOP kvalitě, ale také z následujících důvodů: 

  • Umožňuje maximální kontrolu nad procesem hnojení a jednotným vývojem rostlin. 
  • Kromě jedinečné kombinace pevnosti a vzdušnosti také zvyšuje příjem kyslíku rostlinou.  
  • Zajišťuje stabilní pH (které rockwool zároveň mírně zvyšuje) stejně jako požadované hodnoty elektrické vodivosti živného roztoku (EC). 
  • Podporuje energický a trvalý růst zdravé kořenové hmoty, která je základem pro správné vstřebávání živin, v jehož důsledku jsou dospělé rostliny silné a zdravé. 
  • Umožňuje jednoduché zavlažování a minimální odtok, přičemž odtoková voda, která projde dezinfekcí, může být použita i opakovaně. Rohož však doporučujeme pouze pro jeden pěstební cyklus. 
  • Tuto pěstební rohož před použitím není potřeba namáčet. 

Kultivace ovoce, zeleniny nebo bylinek ještě nikdy nebyla tak precizní! Vsaďte na výhody spojené s unikátní technologií NG2.0 (viz video): 

  • Vyšší výnosy na menším prostoru a při menší spotřebě vody i hnojiv 
  • Rychlejší počáteční navhlčení substrátu 
  • Rychlejší a efektivnější distribuce zálivky 
  • Lepší využití celého substrátu 

Pěstební rohož Grodan je v praxi možné použít buď samostatně, anebo jako podklad pro sadbovací kostky. Rohož z rockwoolu využijete v různých hydroponických systémech nebo s ohledem na rozměry také v metrových truhlících. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební rohože
Hmotnost: 5 kg
Velikost: 75l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: