Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

HOMEbox Ambient Q100+, 100x100x220cm

Kód: HB-AQ100-
Značka: HOMEbox
6 709 Kč 5 545 Kč bez DPH
Skladem

Produktivita na prvním místě! Oblíbený bílý stan v německém standardu kvality se skvěle hodí do každého interiéru a je vhodný pro všechny fáze životního cyklu rostlin. Vyšší výška growboxu navíc zamezuje spálení vršků rostlin a umožňuje pěstování vzrostlejších druhů.

 • O 20 cm vyšší konstrukce!
 • Speciální odrazová fólie PAR+ pro více světla a méně tepla
 • Bytelná kovová konstrukce (22mm tyče)
 • Posílené spoje a odolné zipy
 • Jednoduché sestavení a údržba
 • Unikátní design

Detailní informace

Detailní popis produktu

HOMEbox® Ambient Q100+ s oboustranným postranním vstupem poskytuje pěstební prostor 2.2 m3

Jedná se o vyšší verzi stanu, označenou znaménkem plus, která disponuje výškou 220 cm. 20 cm navíc vám umožní umístit zdroj světla growboxu pohodlně tak, abyste se ani vršky vyšších rostlin zbytečně nespálily. Rostliny mají dostatek prostoru naplno využít svého růstového potenciálu.

Světlé stany s bílou fólií jsou pro domácí pěstování jako stvořené a díky špičkové kvalitě všech komponentů jsou zároveň prvním krokem k úrodě hodné profesionála.

Dopřejte svým rostlinám nadstandardní podmínky a uvidíte, že se vám odvděčí dechberoucí úrodou! Díky speciální fólii PAR+ budou totiž vaše rostliny mimořádně vitální a porostou pod umělým osvětlením jako z vody. Tady je přehled klíčových vlastností, na které se můžete při pěstování nejrůznějších bylinek a květin v tomto growboxu spolehnout:

 • Vysoce reflexní podšívka PAR+ byla navržena speciálně pro tyto stany. Jednak zvyšuje účinnost osvětlení, neboť odráží více světla a zároveň odráží méně tepelné energie, aby rostliny nebyly vystaveny nadbytečnému teplu.
 • Velké množství ventilačních otvorů o různém průměru pro přítah a odtah vzduchu.
 • OMNIFLOW-AIRVENT - umožní nasměrovat čerstvý vzduch přesně tam, kam právě potřebujete.
 • TOTAL-BLACKOUT-ZIPPER - vysoce odolný zip, přes který světlo nepronikne. Ani trochu. Vystačí si bez podpůrného suchého zipu či přídavných klapek.
 • Voděodolné dno - bez obav z vytopení, když budete delší dobu pryč.
 • Odolný plášť a 22mm tyče. Museli byste opravdu chtít, aby se plášť roztrhl, což zaručuje spolu s bytelnou konstrukcí včetně posílených plastových spojů extra dlouhou životnost growboxu.

K modelu Ambient Q100+ doporučuje zejména 600W HPS a MH výbojky - například LUMii BLACK 600W. Celkově je tento model předurčen pro kultivaci rostlin pod zdrojem světla se střední wattáží 400-600 W.

Nejlepší investici do umělého osvětlení představují v dlouhodobém horizontu moderní LED diody. Pokud to s pěstováním v growboxu myslíte vážně, pořiďte si je jako primární zdroj světla, které rostlinám dokonale imituje sluneční paprsky. Doporučujeme například značku Lumatek, řady ZEUS a ATTIS, případně také Viparspectra XS2000. Určitě se vám bude hodit také přídavný zdroj světla pro takzvané dosvětlování těch míst ve stanu, které primární zdroj naplno neobsáhne.

Tento growbox je vhodný pro indoor pěstování rostlin v květináčích i hydroponických systémech. Výborně se do něj hodí například populární hydroponické systémy AutoPot, Atami Wilma nebo Terra Aquatica.

Profesionální stany řady Ambient poskytují všechny předpoklady k vydařené úrodě, ať už pěstujete v jakémkoliv substrátu. Naši zákazníci si nejvíce oblíbili tato pěstební média:

Pokud jde o hnojiva, tady je výběr toho nejlepšího, co můžete v Homeboxu Ambient použít:

Jaké vybavení je pro tento growbox nejvhodnější? Pro inspiraci se podívejte zde:

*Uvedený pěstební stan vám rádi vyměníme za tento Homebox a objednávku přizpůsobíme automaticky tak, aby vám nový Homebox domů přišel rovnou se vším všudy. Získáte tak jistotu nejlepšího výběru kompatibilního příslušenství i snadného zapojení veškerých potřebných komponentů. Více informací na info@higarden.cz.

Technická specifikace Homebox Ambient Q100+:

Rozměr stanu 100 x 100 x 220 cm
Pěstební plocha stanu 1 m2
Napojení 2x Ø 100 mm (otvory pro přítah a odtah)
3x Ø 160 mm (otvory pro přítah a odtah)
1x Ø 200 mm (otvory pro přítah a odtah)
Doporučené osvětlení 1x 300W LED panel či 400-600W HPS
Dveře 1x zepředu
Okno 2x nahlížecí
2x větrací okno - OmniFlow-Airvent Ø 200 mm
Maximální nosnost 75 kg


Jak postavit stan Homebox:


Instalace držáků zboží:

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební stany Homebox Ambient
Hmotnost: 17 kg
Hloubka: 100
Šířka: 100
Velikost: Střední
Výška: 220

Homebox - Instalace držáku dveří

Jak sestavit Homebox Ambient Q120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: