Na prodejně naleznete sortiment, na který jste zvyklí a ještě rozšířený o novinky!

HOMEbox Ambient Q80+, 80x80x180cm

Kód: HB-AQ80-
Značka: HOMEbox
5 089 Kč 4 205,79 Kč bez DPH
Skladem

Produktivita na prvním místě! Oblíbený bílý stan v německém standardu kvality se skvěle hodí do každého interiéru a je vhodný pro všechny fáze životního cyklu rostlin. Vyšší výška growboxu navíc zamezuje spálení vršků rostlin a umožňuje pěstování vzrostlejších druhů.

 • O 20 cm vyšší konstrukce!
 • Speciální odrazová fólie PAR+ pro více světla a méně tepla
 • Bytelná kovová konstrukce (22mm tyče)
 • Posílené spoje a odolné zipy
 • Jednoduché sestavení a údržba
 • Unikátní design

Detailní informace

Detailní popis produktu

HOMEbox® Ambient Q80+ poskytuje pěstební prostor 1.15 m3

Jedná se o vyšší verzi stanu, označenou znaménkem plus, která disponuje výškou 180 cm. 20 cm navíc v porovnání s klasickou verzí Q80 vám umožní umístit zdroj světla growboxu pohodlně tak, abyste se ani vršky vyšších rostlin zbytečně nespálily. Rostliny mají dostatek prostoru naplno využít svého růstového potenciálu.

Světlé stany s bílou fólií jsou pro domácí pěstování jako stvořené a díky špičkové kvalitě všech komponentů jsou zároveň prvním krokem k úrodě hodné profesionála.

Dopřejte svým rostlinám nadstandardní podmínky a uvidíte, že se vám odvděčí dechberoucí úrodou! Díky speciální fólii PAR+ budou totiž vaše rostliny mimořádně vitální a porostou pod umělým osvětlením jako z vody. Tady je přehled klíčových vlastností, na které se můžete při pěstování nejrůznějších bylinek a květin v tomto growboxu spolehnout:

 • Vysoce reflexní podšívka PAR+ byla navržena speciálně pro tyto stany. Jednak zvyšuje účinnost osvětlení, neboť odráží více světla a zároveň odráží méně tepelné energie, aby rostliny nebyly vystaveny nadbytečnému teplu.
 • Velké množství ventilačních otvorů o různém průměru pro přítah a odtah vzduchu.
 • OMNIFLOW-AIRVENT - umožní nasměrovat čerstvý vzduch přesně tam, kam právě potřebujete.
 • TOTAL-BLACKOUT-ZIPPER - vysoce odolný zip, přes který světlo nepronikne. Ani trochu. Vystačí si bez podpůrného suchého zipu či přídavných klapek.
 • Voděodolné dno - bez obav z vytopení, když budete delší dobu pryč.
 • Odolný plášť a 22mm tyče. Museli byste opravdu chtít, aby se plášť roztrhl, což zaručuje spolu s bytelnou konstrukcí včetně posílených plastových spojů extra dlouhou životnost growboxu.

 

K modelu Ambient Q80+ doporučujeme 250W výbojky . Celkově je tento model předurčen pro kultivaci rostlin pod zdrojem světla s nižší wattáží. Nejlepší investici do umělého osvětlení představují v dlouhodobém horizontu moderní LED diody. Pokud to s pěstováním v growboxu myslíte vážně, pořiďte si LED osvětlení jako primární zdroj světla, které rostlinám dokonale imituje sluneční paprsky.

K tomuto growboxu doporučujeme například full-spectrum LED svítidlo Viparspectra XS1000 či Lumatek ATS 200W PRO (ATTIS). Výborně vám poslouží také další LED světla od značky Lumatek z produktové řady ZEUS nebo ATTIS.

Tento growbox je vhodný pro indoor pěstování rostlin v květináčích i hydroponických systémech. Výborně se do něj hodí například populární hydroponické systémy AutoPot, Atami Wilma nebo Terra Aquatica.

Profesionální stany řady Ambient poskytují všechny předpoklady k vydařené úrodě, ať už pěstujete v jakémkoliv substrátu. Naši zákazníci si nejvíce oblíbili tato pěstební média:

Pokud jde o hnojiva, tady je výběr toho nejlepšího, co můžete v Homeboxu Ambient použít:

Jaké vybavení je pro tento growbox nejvhodnější? Pro inspiraci se podívejte zde:

*Uvedený pěstební stan vám rádi vyměníme za tento Homebox a objednávku přizpůsobíme automaticky tak, aby vám nový Homebox domů přišel rovnou se vším všudy. Získáte tak jistotu nejlepšího výběru kompatibilního příslušenství i snadného zapojení veškerých potřebných komponentů. Více informací na info@higarden.cz.

Technická specifikace Homebox Ambient Q80+:

Rozměr stanu 80 x 80 x 180 cm
Pěstební plocha stanu 0,64 m2
Napojení 1x Ø 100 mm (otvory pro přítah a odtah)
1x Ø 125 mm (otvory pro přítah a odtah)
1x Ø 160 mm (otvory pro přítah a odtah)
Doporučené osvětlení 1x 200W LED panel nebo 250W HPS
Dveře 1x zepředu
Okno 2x větrací okna - OmniFlow-Airvent Ø 125 mm
Maximální nosnost 50 kg


Jak sestavit Homebox Ambient Q 80+:


Instalace držáků zboží:

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební stany Homebox Ambient
Hmotnost: 10.1 kg
Hloubka: 80
Šířka: 80
Velikost: Malé
Výška: 180

Homebox - Instalace držáku dveří

Jak sestavit Homebox Ambient Q120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: