Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

HOMEbox Ambient R240+, 240x120x220cm

Kód: HB-AR240-
Značka: HOMEbox
11 939 Kč 9 867 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů

Produktivita na prvním místě! Oblíbený bílý stan v německém standardu kvality se skvěle hodí do každého interiéru a je vhodný pro všechny fáze životního cyklu rostlin.

 • Speciální odrazová fólie PAR+ pro více světla a méně tepla
 • Bytelná kovová konstrukce (22mm tyče)
 • Posílené spoje a odolné zipy
 • Jednoduché sestavení a údržba
 • Unikátní design

Detailní informace

Detailní popis produktu

HOMEbox® Ambient R240+ s oboustranným postranním vstupem poskytuje pěstební prostor 6,4 m3. Světlé stany s bílou fólií jsou pro domácí pěstování jako stvořené a díky špičkové kvalitě všech komponentů jsou zároveň prvním krokem k úrodě hodné profesionála.

Dopřejte svým rostlinám nadstandardní podmínky a uvidíte, že se vám odvděčí dechberoucí úrodou! Díky speciální fólii PAR+ budou totiž vaše rostliny mimořádně vitální a porostou pod umělým osvětlením jako z vody. Tady je přehled klíčových vlastností, na které se můžete při pěstování nejrůznějších bylinek a květin v tomto growboxu spolehnout:

 • Vysoce reflexní podšívka PAR+ byla navržena speciálně pro tyto stany. Jednak zvyšuje účinnost osvětlení, neboť odráží více světla a zároveň odráží méně tepelné energie, aby rostliny nebyly vystaveny nadbytečnému teplu.
 • Velké množství ventilačních otvorů o různém průměru pro přítah a odtah vzduchu.
 • OMNIFLOW-AIRVENT - umožní nasměrovat čerstvý vzduch přesně tam, kam právě potřebujete.
 • TOTAL-BLACKOUT-ZIPPER - vysoce odolný zip, přes který světlo nepronikne. Ani trochu. Vystačí si bez podpůrného suchého zipu či přídavných klapek.
 • Voděodolné dno - bez obav z vytopení, když budete delší dobu pryč.
 • Odolný plášť a 22mm tyče. Museli byste opravdu chtít, aby se plášť roztrhl, což zaručuje spolu s bytelnou konstrukcí včetně posílených plastových spojů extra dlouhou životnost growboxu.
 • Síťka proti škůdcům. Ta má tloušťku 700 µm a je umístěna na přítahu ventilace, aby se dovnitř growboxu nedostal žádný nezvaný host, který by uvnitř mohl nadělat paseku.

 

K modelu Ambient R240+ doporučujeme zejména 600W HPS a MH výbojky - například LUMii BLACK 600W v počtu alespoň 3, případně nejméně 2x 1000W výbojku.

Celkově je tento model předurčen pro kultivaci rostlin pod zdrojem světla s vysokou wattáží a zároveň potřebujete dostatečně vykrýt pěstební prostor. Nejlepší investici do umělého osvětlení proto představují v dlouhodobém horizontu moderní LED diody.

Pokud to s pěstováním v growboxu myslíte vážně, pořiďte si LED osvětlení jako primární zdroj světla, které rostlinám dokonale imituje sluneční paprsky.

K tomuto growboxu doporučujeme zejména full spectrum LED svítidla Lumatek ZEUS 600W PRO. Výborně vám poslouží také další LED světla z produktové řady ZEUS  nebo ATTIS. Určitě se vám bude hodit také přídavný zdroj světla pro takzvané dosvětlování těch míst ve stanu, které primární zdroj naplno neobsáhne.

Tento growbox je vhodný pro indoor pěstování rostlin v květináčích i hydroponických systémech. Výborně se do něj hodí například populární hydroponické systémy AutoPot, Atami Wilma nebo Terra Aquatica.

Profesionální stany řady Ambient poskytují všechny předpoklady k vydařené úrodě, ať už pěstujete v jakémkoliv substrátu. Naši zákazníci si nejvíce oblíbili tato pěstební média:

Pokud jde o hnojiva, tady je výběr toho nejlepšího, co můžete v Homeboxu Ambient použít:

Jaké vybavení je pro tento growbox nejvhodnější? Pro inspiraci se podívejte zde:

*Uvedený pěstební stan vám rádi vyměníme za tento Homebox a objednávku přizpůsobíme automaticky tak, aby vám nový Homebox domů přišel rovnou se vším všudy. Získáte tak jistotu nejlepšího výběru kompatibilního příslušenství i snadného zapojení veškerých potřebných komponentů. Více informací na info@higarden.cz.

Technická specifikace Homebox Ambient R240+:

Rozměr stanu  240 x 120 x 200 cm
Pěstební plocha stanu 2,88 m2
Napojení 4x Ø 100 mm (otvory pro přítah a odtah)
2x Ø 200 mm (otvory pro přítah a odtah)
2x Ø 250 mm (otvory pro přítah a odtah)
2x Ø 300 mm (otvory pro přítah a odtah)
Dveře 2x zepředu
Okno 2x nahlížecí okna
4x větrací okna - OmniFlow-Airvent Ø 250 mm 
Maximální nosnost 150 kg


Video jak si postavit HomeBox:


Instalace držáků zboží:

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební stany Homebox Ambient
Hmotnost: 20 kg
Hloubka: 120
Šířka: 240
Velikost: Velké
Výška: 220

Homebox - Instalace držáku dveří

Jak sestavit Homebox Ambient Q120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: