Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Kapesní váha My Weight Triton T3 – 660 x 0,1g

Kód: GMA7947
Značka: My Weigh
799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem

Precizní váha Triton T3 váží na desetinu gramu, ale především se vyznačuje nadstandartní nosností 660g. Odnímatelný pevný kryt zaručí i větší odolnost a zároveň poslouží jako vážící miska.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Precizní váha Triton T3 váží na desetinu gramu, ale především se vyznačuje nadstandartní nosností 660g. Odnímatelný pevný kryt zaručí i větší odolnost a zároveň poslouží jako vážící miska. Dlouho životnost zaručuje i nerezová vážící plocha. 

Jedinečný a velmi oblíbený model kapesní váhy s širokým spektrem funkcí s vysokou přesností vážení . Tato váha má velmi propracovaný systém začínající balením - pogumované pouzdro proti sklouznutí a pro snadné a bezpečné přenášení. Velký červeně podsvícený displej pro snadné čtení. Funkce TARE využitelnou až do maximální váživosti, funkce Vám odečte hmotnost nádoby v níž vážíte. Vysoce užitečnou funkci Weightmeter - kdy se zobrazí aktuální zátěž na displeji a tím se předejde poškození přetížením. Jako jedna z mála modelů vah má funkci IPS - Impact protection system, patentem chráněný design pro snížení rizika poškození při otřesech . Možnosti využití v provozu: tato jedinečná váha najde své místo ve zlatnictví, autoservisech, bazarech, farmakologii, lékařských, dermatologických, veterinárních zařízení. Kosmetické a kadeřnické potřeby a salóny, kavárny, zdravá výživa. V tomto modelu váhy naleznete vše, co potřebujete pro kvalitní kontrolní vážení.

Specifikace:
- váží do 660g s přesností 0,1 g v jednotkách g (gramy) / oz (unce) / ozt (trojské unce) / dwt (pennyweight) / ct (karát) / gn (grain)
- rozměr vážící podložky 8cm x 6cm
- velký, červeně podsvícený displej
- automatická / manuální kalibrace - pro manuální kalibraci použijte přesné závaží o hmotnosti 500g
- funkce TARE až do maximální váživosti
- funkce Weightmeter - zobrazení aktuální zátěže na displeji proti poškození přetížením
- IPS - Impact protection system, patentem chráněný design pro snížení rizika poškození při otřesech
- pogumované pouzdro pro snadné a bezpečné přenášení
- napájení 2 x 1,5V AAA

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapesní Váhy
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: