Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Lumatek ATS 300W PRO 2.7 (ATTIS)

Kód: 20052
Značka: Lumatek
12 790 Kč 10 570 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce efektivní full-spectrum LED svítidlo pro všechny fáze pěstebního cyklu vychází vstříc potřebám pěstitelů, kteří chtějí naplno využít genetický potenciál svých rostlin. Zbrusu nová verze PRO představuje zhmotněný pokrok! Novinka pro rok 2021 je výkonnějším, účinnějším a zároveň lehčím nástupcem předchozího ATS 300W. Stále je zachován kompaktní design, ideální do stísněných pěstebních prostor. Dokonalý zdroj osvětlení pro všechny druhy rostlin pěstované indoor na ploše do 1 m2. Navíc s tříletou zárukou a za skvělou cenu.

 • Nejlepší poměr cena / µmol na trhu! (PPF 816 µmol/s s účinností 2.7 µmol/J) 
 • Diody Osram a Lumileds vyšší specifikace 
 • Vylepšený rozptyl světla 
 • Regulace intenzity podle aktuální vývojové fáze bez ztráty účinnosti 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám žhavou novinku v podobě 300W lineární LED lampy od prestižní britské značky Lumatek, která je dosud nepřekonaným průkopníkem v umělém osvětlení pro indoor pěstování rostlin. Tento model s vyšší specifikací ATS PRO přímo navazuje na popularitu předchozí verze ATS 300W, která si získala srdce growerů po celém světě.  

Nová verze je nejen lehčí, ale především ještě výkonnější a účinnější než ta předchozí. Představuje tedy dokonalý zdroj umělého osvětlení rostlin pro metr čtvereční pěstební plochy, který efektivně vyvažuje kvalitu světla (spektra) s množstvím světla (intenzitou a dobou trvání). Perfektní světlo pro menší či střední growboxy 

Tato plnospektrální LED lampa je vybavena nejnovějšími typy plně stmívatelných diod Osram a Lumiled s vyšší specifikací, které obsáhnou celý pěstební cyklus a mají za následek zdokonalené spektrum i rozptyl světla, než jsme byli zvyklí u ATS 300W. Co můžete od tohoto produktu očekávat?   

 • nižší tepelné emise   
 • nižší spotřebu elektrické energie   
 • vyšší výnosy a kvalitnější sklizeň plnou aromatických a léčivých látek či esenciálních olejů
 • pohodlná regulace na externím regulátoru vyvedeném na kabelu     

Tady jsou hlavní důvody, proč si nové full-spectrum LED svítidlo pořídit:   

 • Stačí vám jedno svítidlo pro růst i květ.   
 • Sestává z LED panelů, které charakterizuje světelný tok PPF 816 µmol/s s účinností 2.7 µmol/J 
 • Na výše uvedených hodnotách má zásluhu i nejnovější generace špičkových čipů (Osram a Lumiled Philips), stojící na samotném vrcholu LED technologií. Nová řada ATS PRO je vyrobena s použitím vysoce kvalitního Lumatek ovladače nejnovější generace s bílými, červenými a Far-red diodami. Vylepšené diody jsou nyní rovnoměrněji rozloženy po celé délce světelných lišt, což má za následek větší a rovnoměrnější rozptyl světla a osvit. Předchozí generace LED grow světel používaly směs modrých a tmavě červených LEDek se zaměřením na vrcholky rostlin a absorpci chlorofylu. Ačkoli toto řešení fungovalo adekvátně, rostlinám ve finále chyběla spektra důležitá pro kvalitní růst, dostatečná penetrace hustými korunami a nedostatečná byla v každodenní praxi také viditelnost pro kontrolu a údržbu pěstebních místností.
 • Výkon zařízení lze pohodlně regulovat s ohledem na aktuální fázi rostlin, aniž by došlo ke snížení jeho účinnosti.   
 • Precizní konstrukce i efektivní rozmístění jednotlivých LED diod jsou uzpůsobeny pro rovnoměrný rozptyl světla. Vyzařované světlo se šíří rovnoměrně na velmi krátkou vzdálenost od rostlin. Díky tomu vám stačí jediný zdroj světla i pro vícevrstvé kultivační systémy!    
 • Funkční design vyniká také nízkým profilem, takže představuje skvělou volbu tím spíše, pokud máte pěstební stan nebo místnost s nižším stropem. Plně stmívatelné diody můžete bez obav umístit do blízkosti vršků rostlin, a to až na vzdálenost půl metru.   
 • Bezpečnost především - krytí IP65 chrání svítidlo před poškozením. LED moduly navíc neobsahují těžké kovy jako je rtuť, která je používána při výrobě výbojek a zářivek, takže při případném poškození nehrozí kontaminace prostoru.   
 • Další novinkou této řady je technologie ochranného krytu Clear Glue na LED lištách, umožňující vyšší propustnost světla (99 %) a zanedbatelné světelné ztráty. Clear Glue se stará také o prodlouženou životnost diod, zvýšenou odolnost proti korozi a vodotěsné krytí IP65.  
 • Řada nových ATS PRO vytváří rovnoměrné šíření světla na krátkou vzdálenost od plodin, což umožňuje dobrý průnik vrchlíkem bez horkých míst (tzv. hot spoty) a nadměrného tepla. 
 • Díky inovativnímu chladiči navíc nepotřebujete ventilátor a můžete očekávat také velmi tichý chod svítidla. 
 • Je třeba vypíchnout snadnou instalaci i bezproblémovou výměnu jednotlivých LED segmentů.   
 • Pro základní údržbu stačí vlhký bavlněný hadr.   
 • Kromě rychlé návratnosti investice do LED technologií od Lumateku získáte zařízení s dlouhou životností. Řečí čísel až 60 000 hodin svícení. Výrobce si za kvalitou stojí, a tak můžete počítat s tříletou zárukou!   
 

Náš TIP: Svítidla Lumatek ATTIS lze ovládat buď pomocí Lumatek Digital Panel - Controller PLUS 2.0 (HID+LED), nebo jakýmkoli jiným řídicím systémem, který využívá výstupní signál 0-10 V. Díky Lumatek Digital Panel 2.0 lze svítidlo externě ovládat. Můžete časovat světlo, automaticky stmívat v krocích po 1 % či využít režim východu a západu slunce až pro 100 svítidel na jedno zařízení. 

Specifikace:
- účinnost - 2,7 µmol / J
- PPF - 816 µmol / s
- vstupní napětí - 220-240 V, 50-60 Hz
- vstupní výkon (100%) - 310 W
- plocha osvitu - až 1x1 m
- ochranné krytí - IP65
- životnost - +60000 hodin
- distribuce světla pod úhlem - 120°
- světelný zdroj - bílé, červené a far-red diody
- stmívání - OFF - 25% - 50% - 75% - 100%
- externí ovládání - Lumatek Digital Panel - Controller PLUS 2.0 (HID+LED)
- hmotnost - 5,2 kg
- rozměry - 559,5 x 559,5 x 71,6 mm
- světelné spektrum - fullspectrum
- BTU - 1051 BTU / h

Obsah balení:
- 1x svítidlo ATS 300W PRO s ovladačem
- 1x napájecí kabel 230 V
- 1x 0-10 V stmívač světla + suchý zip
- 2x kovové držáky
- 1x příručka

Doplňkové parametry

Kategorie: Lumatek ATTIS LED
Hmotnost: 6 kg

LUMATEK EU | ATS 200W PRO & ATS 300W PRO LED HORTICULTURAL LIGHTING

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: