Na prodejně naleznete sortiment, na který jste zvyklí a ještě rozšířený o novinky!

Lumatek ZEUS 465W PRO 2.9

Kód: 20043
Značka: Lumatek
19 999 Kč 16 528,10 Kč bez DPH
Skladem

Garance nejnižší ceny - pokud najdete tento produkt v nabídce někde levněji, cenu Vám rádi srovnáme!

Kompaktní full-spectrum lineární LED svítidlo pro všechny fáze pěstebního cyklu představuje zhmotněný pokrok. Novinka pro rok 2021 je výkonnějším a účinnějším nástupcem předchozího Lumatek ZEUS 465W Compact PRO! Nejmodernější LED lampa pro všechny druhy rostlin pěstované indoor. Navíc s pětiletou zárukou a za skvělou cenu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte o level výše! Představujeme vám žhavou novinku v podobě 465W lineární LED lampy od prestižní britské značky Lumatek, která je dosud nepřekonaným průkopníkem v umělém osvětlení pro indoor pěstování rostlin. Tento model s vyšší specifikací 2.9 přímo navazuje na popularitu předchozí verze Lumatek ZEUS 465W Compact PRO, která si získala srdce growerů po celém světě. Nová verze je ještě výkonnější a ještě účinnější. Představuje tedy dokonalý zdroj umělého osvětlení rostlin na ploše o velikosti do 1,2 x 1,2 m, který efektivně vyvažuje kvalitu světla (spektra) s množstvím světla (intenzitou a dobou trvání).

Tato plnospektrální LED lampa má stmívatelné diody, které obsáhnou celý pěstební cyklus. Co můžete od tohoto produktu očekávat?

 • nižší tepelné emise
 • nižší spotřebu elektrické energie
 • vyšší výnosy a kvalitnější sklizeň plnou aromatických a léčivých látek či esenciálních olejů

Tady jsou hlavní důvody, proč si nové full-spectrum LED svítidlo pořídit:

 • Sestává z 5 LED panelů (5 x 93W), které charakterizuje světelný tok PPF 1353 µmol/s a velmi vysoká účinnost 2.9 µmol/J.
 • Na výše uvedených hodnotách má zásluhu i nejnovější generace špičkových čipů (Osram a Lumiled Philips), stojící na samotném vrcholu LED technologií.
 • Výkon zařízení lze pohodlně regulovat s ohledem na aktuální fázi rostlin, aniž by došlo ke snížení jeho účinnosti.
 • Nová řada ZEUS 2.9 je vybavena originálním ovladačem s připojovacími kabely.
 • Precizní konstrukce i efektivní rozmístění jednotlivých LED diod jsou uzpůsobeny pro rovnoměrný rozptyl světla. Vyzařované světlo se šíří rovnoměrně na velmi krátkou vzdálenost od rostlin. Díky tomu vám stačí jediný zdroj světla i pro vícevrstvé kultivační systémy! 
 • Stačí vám jedno svítidlo pro růst i květ, které spolehlivě obsáhne pěstební prostor až 120 x 120 cm, což z něj dělá ideální plnospektrální zdroj světla pro střední growboxy.
 • Funkční design vyniká také nízkým profilem, takže představuje skvělou volbu tím spíše, pokud máte pěstební stan nebo místnost s nižším stropem. Stmívatelné diody můžete bez obav umístit do blízkosti vršků rostlin, a to až na vzdálenost půl metru.
 • Bezpečnost především - krytí IP65 chrání svítidlo před poškozením. LED moduly navíc neobsahují těžké kovy jako je rtuť, která je používána při výrobě výbojek a zářivek, takže při případném poškození nehrozí kontaminace prostoru.
 • Další novinkou této řady je technologie ochranného krytu Clear Glue na LED lištách, umožňující vyšší propustnost světla (99 %) a zanedbatelné světelné ztráty. Clear Glue se stará také o prodlouženou životnost diod, zvýšenou odolnost proti korozi a vodotěsné krytí IP65.
 • Je třeba vypíchnout snadnou instalaci i bezproblémovou výměnu jednotlivých LED segmentů.
 • Pro základní údržbu stačí vlhký bavlněný hadr.
 • Kromě rychlé návratnosti investice do LED technologií od Lumateku získáte zařízení s dlouhou životností. Řečí čísel až 60 000 hodin svícení. Výrobce si za kvalitou stojí, a tak můžete počítat s pětiletou zárukou!

Control Panel 2.0 (1)

Náš TIP: Svítidla Lumatek ZEUS lze plně ovládat buď pomocí Lumatek Digital Panel - Controller PLUS 2.0 (HID+LED), nebo jakýmkoli jiným řídicím systémem, který využívá výstupní signál 0-10V. Díky Lumatek Digital Panel 2.0 lze svítidlo externě ovládat. Můžete časovat světlo, automaticky stmívat v krocích po 1% či využít režim východu a západu slunce až pro 100 svítidel na jedno zařízení.

Specifikace:
- účinnost - 2,9 µmol / J
- PPF - 1353 µmol / s
- vstupní napětí - 220-240 V, 50-60 Hz
- vstupní výkon (100%) - 475 W
- plocha osvitu - 1,2 x 1,2 m
- vodotěsnost - IP65
- životnost - +60000 hodin
- distribuce světla pod úhlem - 120°
- světelný zdroj - diody Osram a Lumileds s vyšším výkonem
- stmívání - OFF - 25% - 50% - 75% - 100% s 0-10V stmívačem světla (součástí dodávky)
- externí ovládání - Lumatek Digital Panel - Controller PLUS 2.0 (HID+LED)
- hmotnost - 10 kg
- rozměry - 998 x 900 x 51,9 mm
- světelné spektrum - fullspectrum
- BTU (s připojeným ovladačem) - 1621 BTU / h
- BTU (s dálkovým ovladačem) - 1512 BTU / h

Obsah balení:
- 5x Lumatek 93W PRO 2.9 fullspectrum magnetické světelné lišty
- 1x ovladač Lumatek 465W PRO 2.9 s připojovacími kabely
- 1x rám s připojovacími konektory
- 1x 0-10V stmívač světla + suchý zip
- 2x kovové věšáky
- 1x manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Lumatek ZEUS
Hmotnost: 15 kg
Napětí: 230V
Výkon: 465

Nová nabídka produktů Lumatek

Unboxing Lumatek ZEUS 465 Compact PRO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: