Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Milwaukee MW100, pH metr s externí elektrodou

Kód: 1198
Značka: Milwaukee
2 699 Kč 2 231 Kč bez DPH
Skladem
Milwaukee MW 100 pH monitor je přenosný, odolný měřič pro rychlé a spolehlivé měření. Milwaukee přístroje jsou vyrobeny tak, aby se snadno používali. Jsou praktické a přesné. Ideální pro učebny a laboratoře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milwaukee MW 100 pH monitor je přenosný, odolný měřič pro rychlé a spolehlivé měření. Milwaukee přístroje jsou vyrobeny tak, aby se snadno používali, jsou praktické a přesné. Ideální pro učebny, laboratoře nebo pro všeobecné použití v terénu. MW100 provádí měření pH s 0,1 pH rozlišením a s ruční teplotní kompenzací. Přístroj je dodáván s pH elektrodou a kalibračními roztoky.

Elegantní Standard Portable pH metr Milwaukee MW100 není vodotěsný. Oproti levným pH testerům je robustnější, spolehlivější, odolnější a déle vydrží.

Parametry:
- rozsah pH: 0,0 až 14,0 pH
- pH rozlišení: 0,1 pH pH přesnost: ± 0,2 pH
- pH elektroda: SE220 (v ceně)
- prostředí: 0 až 50°C/max. relativní vlhkosti 95%
- typ baterie: 1 x 9V (součástí balení)
- životnost baterie: cca. 300 hodin nepřetržitého používání
- rozměry: 145 x 80 x 40 mm
- hmotnost: 220 g (s baterií)

Jak kalibrovat a pečovat o Milwaukee pH metry?

V přiloženém návodu si prohlédněte jak pH metr Milwaukee správně nakalibrovat. Životnost přístroje a bezchybnost měření můžete prodloužit používáním kvalitních pufrů a pomocí uchovávacích roztoků. Kalibrace se doporučuje provádět cca jednou za měsíc. Pro každou kalibraci použijte sterilní kalibrační roztok.

Měřící přístroje chraňte před otřesy, nárazy a jiným poškozením. Typy, které nejsou vodotěsné, chraňte před namočením a přílišnou vlhkostí nebo prachem. Záruka na elektrodu je platná 6 měsíců od data prodeje! Na ostatní součásti 24 měsíců od data prodeje.

K Milwaukee MW 100 pH Monitoru doporučujeme zakoupit udržovací KCL roztok, který zrychluje a výrazně prodlužuje životnost sondy.
Čistící HCL roztok pro pravidelné čistění sondy zajišťující zpřesnění měření a Kalibrační roztok pH7 a pH4 pro pravidelnou kalibraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: pH metry
Hmotnost: 1 kg

Milwaukee MW100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: